Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Bilety online do Polski

Bilety autokarowe do Polski są łatwo dostępne i można je kupić w wielu miejscach. Najłatwiej bilety kupić online lub w naszych punktach sprzedaży biletów autokarowych. Posiadamy setki połączeń autokarowych, tak że na pewno każdy wybierze coś z naszej oferty. Zakup biletów jest prosty i szybki. Wystarczy wybrać najlepsze połączenie i kupić bilet. Następnie udać się na przystanek i można ruszać w drogę. 

Ceny biletów autokarowych do Polski

Podróż autokarem do Norwegii jest często bardziej wygodna niż podróż samolotem. Bilety są również często tańsze. Wystarczy zadzwonić do naszego biura podróży a my chętnie doradzimy najlepsze połączenie. Telefon do biura Sindbad w Bydgoszczy to: 52 340 17 00. 

Sindbad ceny biletów do Polski są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza, że można kupić je online. Pamiętaj, by sprawdzić ceny biletów w różnych dniach tygodnia - w środku tygodnia są one dużo niższe niż w weekendy. 

 

Dlaczego warto jechać autokarem do Polski?

Polska jest krajem o bogatej historii, różnorodnej kulturze i pięknych krajobrazach. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Polskę:

  • Bogata historia: Polska ma bogatą i złożoną historię, której ślady można zobaczyć w wielu miastach. Historyczne centra Krakowa i Warszawy są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wieliczka, kopalnia soli działająca nieprzerwanie od średniowiecza, to również miejsce, które warto odwiedzić.

  • Impresyjna architektura: Polska architektura jest niezwykle różnorodna, od gotyckich katedr, przez barokowe pałace, po nowoczesne budynki. Zamek w Malborku to największy zamek gotycki w Europie.

  • Naturalne piękno: Polska oferuje wiele różnorodnych krajobrazów - od piaszczystych plaż na północy, przez jeziora Mazur, góry jak Tatry, Bieszczady czy Sudety, po rozległe lasy, takie jak Białowieski Park Narodowy, gdzie żyją żubry.

  • Kultura i tradycja: Polska kultura jest pełna muzyki, sztuki i tradycji. Wielu wybitnych artystów i naukowców, takich jak Fryderyk Chopin, Andrzej Wajda, Lech Wałęsa, czy Maria Skłodowska-Curie, pochodzi z Polski.

  • Smaczne jedzenie: Polska kuchnia jest znana z pierogów, bigosu, kiełbasy i innych smacznych potraw. Polskie ciasta, takie jak sernik czy pączki, są również warte spróbowania.

  • Przyjazne miasta: Polskie miasta oferują wiele atrakcji dla turystów. Kraków z Wawelem, Sukiennicami i Kazimierzem, Warszawa z Pałacem Kultury i Nauki, Starym Miastem i Wilanowem, Wrocław z Rynkiem i Krasnalami, Gdańsk z Długim Targiem i portem, to tylko niektóre z nich.

  • Ciekawe wydarzenia: W Polsce odbywają się różne festiwale i wydarzenia kulturalne, takie jak Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Gdyni, festiwal Open'er, Festiwal Muzyki Filmowej w Krakowie, czy Wrocławski Festiwal Dobrego Piwa.

  • Auschwitz-Birkenau: Były niemiecki nazistowski obóz koncentracyjny i zagłady, jest to miejsce o ogromnym znaczeniu historycznym i symbolicznym, które przypomina o tragedii Holokaustu.

Lista miast obsługiwanych w Polsce przez autokary Sindbad:

 

Bilety autokarowe do Polski