Aktualny przystanek Sindbad w Bydgoszczy to: 

  • Dworzec PKS - stan 12 - 15, Jagiellońska 58

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejazdy autokarowe do i z Bydgoszczy

Bydgoszcz - Miasto nad Brdą i Kanałem Bydgoskim

Bydgoszcz, położona w północno-zachodniej Polsce, to miasto o bogatej historii, które nieustannie się rozwija i modernizuje, zachowując jednocześnie swój unikalny urok. Usytuowane nad rzeką Brdą oraz Kanałem Bydgoskim, Bydgoszcz jest ważnym węzłem komunikacyjnym i gospodarczym, a także miastem pełnym kultury, sztuki i nauki.

Założona w XIV wieku, Bydgoszcz ma wiele do zaoferowania zarówno mieszkańcom, jak i turystom. Wśród licznych zabytków warto wymienić Katedrę Świętych Marcina i Mikołaja, będącą wizytówką miasta i symbolem jego długiej historii. Warto również odwiedzić Stary Rynek, który stanowi serce Bydgoszczy i jest miejscem spotkań oraz licznych imprez kulturalnych.

Zwiedzając Bydgoszcz, nie można pominąć Muzeum Okręgowego im. Leona Wyczółkowskiego, które prezentuje zbiory związane z historią miasta, sztuką oraz etnografią regionu. Bydgoszcz może się również poszczycić Operą Nova, jednym z najnowocześniejszych obiektów operowych w Polsce, gdzie odbywają się spektakle, koncerty i festiwale o międzynarodowym zasięgu.

Kanał Bydgoski, będący częścią Międzynarodowego Szlaku Wodnego E70, stanowi istotny element krajobrazu Bydgoszczy. Spacerując wzdłuż kanału, można podziwiać piękno XIX-wiecznej architektury przemysłowej, a także unikalne śluzy, które są symbolem inżynieryjnej myśli ówczesnych czasów.

Bydgoszcz jest również miastem sportu i rekreacji, z bogatą infrastrukturą oraz licznymi imprezami sportowymi, takimi jak Bydgoszcz Maraton czy Mistrzostwa Europy Juniorów w Lekkoatletyce. Liczne parki, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne sprawiają, że miasto jest idealne dla miłośników aktywnego wypoczynku.

 
 

Kursy międzynarodowe z Bydgoszczy: 

 

Przejazdy autokarowe z Bydgoszczy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz