Bilety Sindbad do Włoch

Sindbad to jedna z największych firm autokarowych w Europie, oferująca przewozy do Włoch. Posiada ona swoje oddziały w wielu krajach, w tym we Włoszech. Dzięki czemu możemy cieszyć się bezpiecznymi i komfortowymi podróżami. Firma oferuje szeroki wybór biletów autokarowych do Włoch. Umożliwia tym samym dostosowanie podróży do naszych potrzeb i oczekiwań.

Dlaczego warto pojechać do Włoch autokarem Sindbad?

Włochy są jednym z najbardziej popularnych kierunków turystycznych w Europie. Nic dziwnego, gdyż oferują one wszystko, czego można oczekiwać od wakacji: piękne plaże, malownicze góry i miasta pełne historii. Aby podróżować po tym pięknym kraju, warto skorzystać z oferty Sindbad. Dzięki temu możemy cieszyć się bezpieczną i komfortową podróżą autokarem. 

Włochy oferują wiele atrakcji turystycznych dla każdego. Można tu zwiedzić wspaniałe zabytki, takie jak Koloseum, Watykan. czy Plac Św. Marka Warto też spędzić czas na plaży lub podziwiać piękne krajobrazy.

 

Bilety Sindbad gdzie kupić?

Bilety na autokary firmy Sindbad można kupić na wiele różnych sposobów. Więcej na ten temat piszemy w naszym artykule: Jak płacić za bilety autobusowe

Jednak zdecydowanie polecamy zakup w naszym biurze podróży w Bydgoszczy. Jesteśmy autoryzowanym punktem sprzedaży biletów autokarowych od ponad 20 lat. Dla wszystkich pasażerów przygotowaliśmy naszą stronę www gdzie można nabyć bilety na autokary Sindbad. Jest to bardzo łatwe szybkie i bezpieczne rozwiązanie. Wystarczy wybrać miejsce wyjazdu oraz miejsce przybycia, wpisać dane i opłacić bilet. To tyle, bo biletów nawet nie trzeba drukować, wystarczy mieć je w telefonie. 

Dla tych którzy nie lubią zakupów online zapraszamy pod nasz nr telefony: 52 340 17 00. Pomożemy w zakupie biletu. Jest też możliwość zakupu biletów na Sindbada przez telefon. Bilet wysyłamy w ciągu kilku minut na maila lub telefon. Jest to najprostsza metoda na zakup biletów Sindbad

 

Bilety autokarowe od Włoch - ile to kosztuje?

Ceny biletów do Włoch są zróżnicowane. Wszystko zależy od daty wyjazdu, trasy oraz sezonowości. Najkorzystniejsze ceny są zazwyczaj w środku tygodnia. W weekendy ceny z reguły są nieco wyższe. Aby być na bieżąco z rozkładami jazdy oraz cenami zapraszamy do naszej wyszukiwarki na stronie głównej

Ceny do Włoch zaczynają się już od 400 zł w jedną stronę. Na chwilę obecną nie można liczyć na  zniżki dla stałych klientów, emerytów a nawet dzieci. Na szczęcie Sindbad wprowadza promocje czasowe. Dla przykładu co roku wprowadzane są promocje na Święta Bożego Narodzenia. Więcej na ten temat można przeczytać w naszym artykule: Przejazdy Sindbad w okresie Świąt Bożego Narodzenia. 

Dla wygodnych jest opcja wykupu dwóch biletów dla jednego pasażera. Aby korzystać z takiego udogodnienia należy wykupić drugi bilet w tej samej cenie co pierwszy. 

Bezpieczeństwo w przewozach autokarowych Sindbad

Aby zapewnić pasażerom jak najwyższy poziom bezpieczeństwa, firma Sindbad stosuje się do ściśle określonych wytycznych. Wszystkie autokary są wyposażone w nowoczesne systemy bezpieczeństwa. Kierowcy są dokładnie przeszkoleni w zakresie bezpiecznej jazdy. Pasażerowie mogą też liczyć na profesjonalną obsługę na każdym etapie podróży. 

 

Lista miast obsługiwanych przez autokary Sindbad we Włoszech: 

 

 

Bilety autokarowe Sindbad do Włoch.

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz