Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Sindbad bilety online do Niemiec

Bilety autokarowe do Niemiec są łatwo dostępne i można je kupić w wielu miejscach. Najłatwiej bilety kupić online lub w naszych punktach sprzedaży biletów autokarowych. Posiadamy setki połączeń autokarowych, tak że na pewno każdy wybierze coś z naszej oferty. Zakup biletów jest prosty i szybki. Wystarczy wybrać najlepsze połączenie i kupić bilet. Następnie udać się na przystanek i można ruszać w drogę. 

Sindbad ceny biletów do Niemiec

Podróż autokarem do Niemiec jest często bardziej wygodna niż podróż samolotem. Bilety są również często tańsze. Aktualnie Sindbad oferuje zmienne ceny w zależności od m.in dnia wyjazdu czy trasy. Dzięki naszemu artykułowi: Sindbad ceny biletów dynamiczne każdy pasażer może podróżować tanio. Wystarczy zadzwonić do naszego biura podróży a my chętnie doradzimy najlepsze połączenie. Telefon do biura Sindbad w Bydgoszczy to: 52 340 17 00. 

Sindbad ceny biletów do Niemiec są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza, że można kupić je online. Pamiętaj, by sprawdzić ceny biletów w różnych dniach tygodnia - w środku tygodnia są one dużo niższe niż w weekendy. 

 

Dlaczego warto jechać autokarem do Niemiec?

Niemcy słyną z wielu atrakcji turystycznych, które przyciągają turystów z całego świata. Można tu zobaczyć wiele zabytkowych budynków, a także odwiedzić wiele muzeów i galerii. Dla miłośników aktywnego wypoczynku Niemcy oferują szeroki wybór tras rowerowych i szlaków turystycznych. Warto również skosztować lokalnej kuchni, która jest bardzo bogata i różnorodna.

Przewozy autokarowe to bezpieczeństwo

Firma Sindbad posiada w swojej flocie ponad 300 nowoczesnych i bezpiecznych autokarów. Są to głównie autobusy marki Setra oraz Mercedens. Oferują one najwyższy poziom komfortu podczas podróży oraz bezpieczeństwo. Zawsze na pokładzie jest co najmniej dwóch kierowców. Przystanki po drodze są planowane co mniej więcej 4 godziny. Przystanki zlokalizowane są zazwyczaj na dworcach autobusowych co ułatwia dotarcie na celu.   

Sindbad bilety online Najwyższy poziom komfortu, bezpieczeństwo i elastyczność to tylko niektóre z powodów, dla których warto jechać autokarem do Niemiec. Kierowcy są profesjonalnie przeszkoleni i mają doświadczenie w prowadzeniu takich pojazdów. 

 

Lista miast obsługiwanych w Niemczech przez autokary Sindbad

Bilety autokarowe do Niemiec