Aktualny przystanek Sindbad w Kolonia to: 

  • Busterminal – Flughafen Köln/Bonn Ankunft, Term. 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolonia to jedno z największych i najpiękniejszych miast w Niemczech. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Kolonię:

  • Katedra w Kolonii: Katedra w Kolonii to jedna z najwspanialszych katedr gotyckich na świecie. Jej budowa rozpoczęła się w 1248 roku, a zakończyła dopiero w 1880 roku. Katedra w Kolonii jest wpisana na listę światowego dziedzictwa UNESCO i przyciąga rocznie setki tysięcy turystów.

  • Muzea: Kolonia to miasto bogate w muzea, w tym m.in. Muzeum Ludwig, w którym można zobaczyć dzieła sztuki współczesnej, a także muzeum rzeźby Auguste'a Rodina.

  • Nad Renem: Kolonia leży nad Renem, jednej z najpiękniejszych rzek w Europie. Spacerując wzdłuż nabrzeża, można podziwiać piękne widoki na rzekę i okoliczne krajobrazy.

  • Piwo Kolsch: Kolsch to tradycyjne piwo warzone w Kolonii. Warto spróbować tego regionalnego trunku w jednej z licznych piwiarni w mieście.

  • Zabytki: Kolonia jest pełna zabytków i historycznych budowli, takich jak mury obronne, Brama Kolonii, czy ratusz. Warto również zobaczyć wieżę telewizyjną Kolonii, która jest jednym z najwyższych budynków w Europie.

  • Wesołe miasteczko: Kolonia to także miasto, które słynie z wesołego miasteczka. Największy park rozrywki w Europie, Phantasialand, znajduje się zaledwie kilka kilometrów od Kolonii.

W sumie, Kolonia to piękne i fascynujące miasto, które oferuje wiele atrakcji i doświadczeń turystycznych. Jest to idealne miejsce dla miłośników historii, sztuki, piwa i wesołych atrakcji.

 

Autobusy międzynarodowe z Kolonia: 

 

Kolonia - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz