Domis-Tour to autoryzowane biuro  Sindbad Bydgoszcz

bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

U nas kupisz bilet Sindbad i Eurobus online.

Firma Domis-Tour powstała w 1998 r. Od początku działalności zajmujemy się biletami autokarowymi. Nasze bogate doświadczenie pozwala nam dopasować najlepszą ofertę do potrzeb każdego pasażera.

 

Umożliwiamy zakup biletów na wszystkie autokarowe linie międzynarodowe. Dzięki bezpośrednim umowom z przewoźnikami autokarowymi nie doliczamy prowizji do biletów. Na naszej stronie znaleźć można wszystkie aktualne promocje na bilety Sindbad. Jeżeli potrzebujesz doradztwa w sprawie przewozów autokarowych zadzwoń do nas, pomożemy w wyborze najlepszego połączenia. 

Umożliwiamy zakup biletów autokarowych przez telefon, e-mail a nawet przez smsa. Zapraszamy do naszego bloga o podróżach autokarowych gdzie na bieżąco opisujemy sytuację na rynku wyjazdów zagranicznych. 

Wybrani przewoźnicy autokarowi z którymi współpracujemy to: Sindbad, Agat, Eurobus, Lux Reisen, Toco Bus, Mustang Trans i wiele innych. 

Bilety autokarowe Sindbad można również kupić w naszych punktach partnerskich w Grudziądzu, Świeciu i Nakle nad Notecią. Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy do kontaktu. 

Nasz punkt sprzedaży biletów międzynarodowych znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 58 w Bydgoszczy. Jest to charakterystyczny pawilon usytuowany tuż przy wjeździe na dworzec PKS. 

sindbad punkty sprzedazy biletow 

 

W stacjonarnym punkcie sprzedaży poza biletami międzynarodowymi oferujemy:

- ubezpieczenia turystyczne

- bilety krajowe wybranych przewoźników

Zapraszamy!

O nas

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad