Tanie bilety do Belgii

Od ponad 24 lat oferujemy podróże po Europie. U nas znajdziesz tanie bilety nie tylko do Brukseli czy Antwerpii ale wiele więcej. Nasze autokary jeżdżą 7 dni w tygodniu aby każdy mógł dostosować swoje plany podróży

Autobusem z Polski do Belgii

Sindbad proponuje wyjazdy w Polski do Belgii z ponad 200 miast. Umożliwia to dotarcie do celu szybko i wygodnie. Bilety można kupić w biurze Sindbad Bydgoszcz lub on line za najniższą cenę. Jadąc autokarem masz pewność dotarcia do kraju docelowego. Mamy kilkanaście miast w samej Belgii w wyszukiwarce. Sprawdź cenę swojego biletu już teraz aby nie przegapić promocji

Bezpieczne autokary do Belgii

Autobusy międzynarodowe to najlepszy sposób aby poznać Antwerpie czy Bruksele. Wybierając autobus masz pewność dotarcia na czas a przy tym wygodę w podróży. Bilety autokarowe są z reguły dużo tańsze od biletów lotniczych. Dodatkowo autobus wjeżdża do samej Antwerpii i nie trzeba się martwić o transfer. Pamiętaj, że u nas znajdziesz najtańsze bilety. Autokary Sindbad zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa.  

Belgia autokarem dlaczego warto jechać?

Belgia często nazywana jest stolicą czekolady i piwa ale nie tylko. 

Jadąc do Belgii trzeba odwiedzić Brukselę czyli siedzibę Unii Europejskiej i NATO. Warto również zobaczyć Manneken pis - rzeźba siusiającego chłopca, pochodząca z XVI wieku. 

Warto również wybrać się do Antwerpii - największego miasta portowego Belgii. Nie każdy wie że jest to miasto słynnego malarza barokowego - P.P. Rubensa - który spędził tu większość swojego życia.

Najpopularniejsze połączenia autokarowe do Belgii

Kupując bilety autokarowe warto wybrać jedno z popularnych połączeń: 

Warszawa - Bruksela

Bruksela - Poznań

Bydgoszcz - Antwerpia

Kraków - Gent 

Liege - Opole 

lub dopasować własne miasto na wygodne połączenia wszystkich przewoźników 

Wyszukiwarka połączeń do Belgii

Dzięki naszej wyszukiwarce przewozów autokarowych masz pewność, że podróżujesz najtaniej. Masz dostęp do swoich biletów 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Nie musisz się martwić o wydruk biletów, wystarczy że pokażesz go w telefonie. Nasza strona przystosowana jest do urządzeń mobilnych. Dzięki temu bilet na autobus można kupić jeszcze wygodniej. 

W naszej wyszukiwarce znajdziesz również autokary Sindbad z Belgii po Polski. 

Bilety autokarowe do Belgii

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour