Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Sindbad ceny biletów teraz zmieniają się dynamicznie

Dzisiaj to jest 21.03.2022 wchodzą nowe zasady cenowe w biletach autokarowych firmy Sindbad. Można by powiedzieć znowu, bo od początku pandemii ceny i zasady ustalania cen zmieniały się wielokrotnie. Były już obniżki, podwyżki, koniec zniżek oraz nowe zasady o których pisaliśmy w artykule: czy bilety autokarowe będą tańsze. 

W obecnej chwili zasady że czwartki są najtańsze na wyjazdy z Polski do Niemiec oraz poniedziałki w relacji odwrotnej nadal obowiązują. Jest tylko jedno ale: cena biletu w dzień wyjazdu jest taka jak w sobotę z Polski czyli najwyższa. Oznacza to że nie warto kupować biletów na ostatnią chwile tylko chociażby dzień przed wyjazdem. 

Dla wszystkich którzy już kupili swoje bilety ceny się nie zmieniają. 

Nowe zasady na razie obowiązują w relacji Polska - Niemcy - Polska. Wyjątkiem są czwartki czyli najtańsze bilety z Polski oraz poniedziałki z Niemiec. Tutaj cena również wzrasta w dniu wyjazdu jednak nie do poziomu najwyższego a do tego ze środy (takie zagmatwanie żeby nie było za łatwo śledzić ceny). Ceny oczywiście zależne od trasy ale nawet przy wyjazdach czwartkowych można stracić kilkadziesiąt złotych.  

Podsumowując aby kupić bilet autokarowy taniej z Polski do Niemiec trzeba jechać w czwartek lub kupić bilet co najmniej dzień przed wyjazdem. 

Dla niezdecydowanych proponujemy dokonywanie rezerwacji: bilety autokarowe rezerwacja czy kupno.  Warto pamiętać że rezerwacja zatrzymuje cenę, więc przy zakupie nie będzie niespodzianki. 

A po zakup tanich biletów autokarowych zapraszamy na naszą stronę główną. 

 

 

Sindbad ceny biletów dynamiczne

21 marca 2022
bilety Sindbad
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

DOMIS-TOUR

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

biuro@domis-tour.com

NIP 554 120 49 75

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

- międzynarodowe tanie bilety autokarowe wielu przewoźników: Sindbad Eurobus, Agat, Ecolines, Lux Reisen, GDNexpress.

- pomoc przy wyborze najlepszej oferty

- ubezpieczenia turystyczne: Signal Iduna. TUEuropa.

W Domis-tour oferujemy: