Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Domis-tour

Bezpieczne płatności on-line

21 marca 2022

Sindbad ceny biletów dynamiczne

Sindbad ceny biletów teraz zmieniają się dynamicznie

Dzisiaj to jest 21.03.2022 wchodzą nowe zasady cenowe w biletach autokarowych Sindbad. Można by powiedzieć znowu, bo od początku pandemii ceny i zasady ustalania cen zmieniały się wielokrotnie. Były już obniżki, podwyżki, koniec zniżek oraz nowe zasady o których pisaliśmy w artykule: czy bilety autokarowe będą tańsze. 

W obecnej chwili zasady że czwartki są najtańsze na wyjazdy z Polski do Niemiec oraz poniedziałki w relacji odwrotnej nadal obowiązują. Jest tylko jedno ale: cena biletu w dzień wyjazdu jest taka jak w sobotę z Polski czyli najwyższa. Oznacza to że nie warto kupować biletów na ostatnią chwile tylko chociażby dzień przed wyjazdem. 

Dla wszystkich którzy już kupili swoje bilety ceny się nie zmieniają. 

bilety sindbad

 

 

Sindbad ceny biletów nowe zasady

Nowe zasady na razie obowiązują na połączenia Polska - Niemcy - Polska. Wyjątkiem są czwartki czyli najtańsze bilety z Polski oraz poniedziałki z Niemiec. Tutaj cena przejazdu również wzrasta w dniu wyjazdu jednak nie do poziomu najwyższego a do tego ze środy (takie zagmatwanie żeby nie było za łatwo śledzić ceny). Ceny podróży oczywiście są zależne od trasy ale nawet przy wyjazdach czwartkowych można stracić kilkadziesiąt złotych.  

Podsumowując: aby kupić bilet autokarowy taniej z Polski do Niemiec trzeba jechać w czwartek ale kupić bilet co najmniej dzień przed wyjazdem. 

Dla niezdecydowanych proponujemy dokonywanie rezerwacji: bilety autokarowe rezerwacja czy kupno.  Warto pamiętać że rezerwacja zatrzymuje cenę, więc przy zakupie nie będzie niespodzianki. 

Bilety autokarowe Sindbad są bardzo popularne ze względu na ich cenę oraz dostępność. Ze względu na ogromną popularność, przewoźnik często zmienia swoje ceny biletów. Z tego powodu warto śledzić aktualne ceny, aby mieć pewność, że kupujemy bilet w odpowiedniej cenie.

Po zakup tanich biletów autokarowych zapraszamy na naszą stronę główną. Kupując bilety u nas podróżujesz wygodnie i na czas. Oferujemy przejazdy na wszystkie linie międzynarodowe. Linie Sindbad to zaufany przewoźnik. 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour