Sindbad bilety do Wielkiej Brytanii

Firma Sindbad oferuje połączenia autokarowe do wielu europejskich stolic. Jednym z najpopularniejszych miejsc jest Londyn. Sindbad oferuje regularne połączenia z Polski do Anglii w środy i soboty. Jednak zdarzają się też dodatkowe kursy w okresie o zwiększonym ruchu np. święta. Aby być na bieżąco z rozkładem sindbad wystarczy skorzystać z wyszukiwarki biletów online. Podróż do samego Londynu zajmuje nieco ponad 20 godzin. Dlatego autokary Sindbad wyposażone są w wiele udogodnień takich jak: rozkładane fotele, WC, barek, WI-FI.  

Sindbad bilety można kupić na wiele sposobów. My oczywiście zachęcamy do naszego biura w Bydgoszczy, oraz zapraszamy na naszą stronę

Sindbad rozkład jazdy

 Aktualne rozkłady jazdy można znaleźć w wyszukiwarce na naszej stronie głównej. Są one aktualizowane na bieżąco. Zdarza się jednak, że dane połączenie nie pokazuję się jako dostępne. Najprawdopodobniej wynika to z braku miejsce w danym dniu. Aby mieć pewność czy tak jest zapraszamy do kontaktu z naszym biurem Sindbad w Bydgoszczy. 

Busy do Anglii czy autobus?

Na temat busów pisaliśmy już wcześniej: jechać busem czy autokarem Sindbad?

Zachęcamy do przeczytania tego tekstu w szczególności osoby wybierające się w podróż do Anglii

Jak już wcześniej wspominaliśmy podróż do Wielkiej Brytanii trwa ponad 20 godzin. Jazda tak długo z jednym kierowcą jest skrajnie niebezpieczna. Należy pamiętać że nasze biuro sprzedaje bilety na regularne linie autokarowe. Podczas przejazdu są wyznaczone przystanki na trasie w bezpiecznych miejscach. Busy do Anglii nie dają takiej gwarancji. 

Wykupiony Sindbad bilet to gwarancja odbycia podróży. W przypadku busów niestety częste są przypadki odwoływania podróży bez podania przyczyny. W autobusach masz zawsze co najmniej dwóch doświadczonych kierowców. 

Ceny przejazdów do Londynu zaczynają się od 500 zł w jedną stronę. Należy jednak każdorazowo sprawdzić cenę przejazdu w naszej wyszukiwarce. 

Dlaczego warto pojechać do Anglii?

Anglia to kraj, który oferuje wiele atrakcji turystycznych. Jest tam piękna, malownicza przyroda, a także wiele zabytków i ciekawych miejsc do odwiedzenia. Najciekawsze zabytki Anglii to na pewno Tower of London, Big Ben, Stonehenge czy Westminster Abbey. Warto także zwiedzić muzea i galerie sztuki, a także posmakować angielskiej kuchni. 

Londyn to jedno z najbardziej ekscytujących miast na świecie. Jest tam wiele do zobaczenia i doświadczenia. Londyn oferuje także wspaniałe zakupy, doskonałą kuchnię i życie nocne.Anglia to piękny kraj pełen różnorodności. Jest tam mnóstwo atrakcji turystycznych dla każdego gustu. Anglia to idealny kierunek na wakacje lub weekendowe wyjazdy.

Sindbad bilety sprzedaje z dużym wyprzedzeniem, dlatego warto śledzić ceny przejazdów. 

Bezpieczne przejazdy do Wielkiej Brytanii

Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo w podróży. Szczególnie na tak długiej trasie ja do Anglii. Sindbad ma rozkład jazdy tak ułożony aby kierowcy byli wypoczęci i zmieniali się co 4 godziny. Bilety autokarowe sprzedajemy już od ponad 20 lat. Sindbad bilety do Anglii u nas kupisz najtaniej. Sindbad bilety do Anglii to najlepszy wybór.

W razie jakichkolwiek pytań o bilety autokarowe zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 52 340 17 00. Chętnie udzielimy informacji na temat rozkładów, miast, cen biletów czy przystanków. 

Kupowanie biletów autokarowych z Polski do Anglii nigdy nie było takie proste. Masz dostęp do swoich biletów 24/7. Bez logowania, rejestracji czy zakładania konta. Bilet od razu jest na mailu ale nie trzeba go drukować. Wystarczy posiadać bilety autokarowe w telefonie lub tablecie.

 

Lista miast obsługiwanych przez autokary Sindbad w Anglii:

Bilety autokarowe do Anglii

Sindbad bilety
Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz