Aktualny przystanek Sindbad w Mannheim to: 

  • ZOB / Heinrich-von- Stephan-Strasse

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Mannheim

Mannheim to miasto położone w południowo-zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Badenia-Wirtembergia. Oto kilka powodów, dla których warto pojechać do Mannheim autokarem:

  • Kultura i sztuka: Mannheim to miasto, które jest znane z bogatej kultury i sztuki. W Mannheim znajduje się Narodowe Muzeum Techniki i Sztuki, gdzie można zobaczyć wiele dzieł sztuki, a także muzeum w pałacu Mannheimer Schloss, w którym znajdują się piękne sale balowe oraz wiele innych zabytkowych obiektów.

  • Muzyka: Mannheim to miasto, w którym można zobaczyć wiele koncertów i występów muzycznych. Znajduje się tam Filharmonia Mannheim oraz wiele innych miejsc, w których odbywają się koncerty i imprezy muzyczne.

  • Zakupy: Mannheim to również miasto, które oferuje wiele możliwości zakupów. W centrum miasta znajdują się liczne sklepy, butiki, kawiarnie i restauracje. Można tam również odwiedzić lokalne targi i jarmarki.

  • Historia: Mannheim to miasto, które ma wiele zabytków i związane jest z bogatą historią. W Mannheim znajduje się wiele zabytkowych obiektów, takich jak m.in. Katedra Świętego Sebastiana, pałac Mannheimer Schloss oraz wiele innych zabytków związanych z historią miasta.

  • Sport: Mannheim to miasto, w którym można uprawiać wiele różnych dyscyplin sportowych. W mieście znajdują się liczne kluby sportowe, stadiony oraz hale sportowe, w których odbywają się różne zawody i turnieje.

Podsumowując, Mannheim to miasto o bogatej historii, kulturze i sztuce, oferujące wiele pięknych zabytków, możliwości zakupów oraz różne możliwości uprawiania sportu. Autokar jest doskonałym środkiem transportu dla osób, które chcą zwiedzić miasto i jego okolice w wygodny i bezpieczny sposób.

 

Autobusy międzynarodowe z Mannheim: 

MANNHEIM - WROCŁAW PL
Bilety od  230 PLN,  52 EUR
MANNHEIM - WARSZAWA PL
Bilety od  241 PLN,  54 EUR
 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Mannheim

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz