Aktualny przystanek Sindbad w Braunschweigu to: 

    • ZOB , Berliner Platz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Braunschweig, nazywane również Brunswickiem, to miasto położone w Dolnej Saksonii w północnych Niemczech. Znane jest ze swojego bogatego dziedzictwa kulturowego, historii przemysłowej i pięknych parków.

Jednym z najważniejszych zabytków miasta jest katedra św. Blasiusa, jedna z największych gotyckich katedr w Niemczech. Inne ważne zabytki to zamek Dankwarderode, który jest siedzibą Muzeum Miejskiego, i kościół św. Magnusa, jeden z najstarszych kościołów w mieście.

Braunschweig jest również znanym ośrodkiem przemysłowym i technologicznym, z wieloma firmami zajmującymi się technologią, badaniami i rozwojem. Miasto ma również wiele instytucji edukacyjnych, w tym Uniwersytet Techniczny oraz Instytut Badawczy Fraunhofera.

Miasto jest również znane ze swoich pięknych parków, takich jak Park Prinsenholz, który oferuje malownicze widoki i doskonałe miejsce do wypoczynku na świeżym powietrzu. Braunschweig jest również znanym centrum sportowym, z klubami piłkarskimi i hokejowymi, a także halami sportowymi i stadionami.

Braunschweig to również miasto, które jest znane ze swojego wyjątkowego klimatu kulturalnego, z wieloma wydarzeniami artystycznymi i kulturalnymi organizowanymi przez cały rok. Wiele muzeów, teatrów i galerii sztuki oferuje wspaniałe możliwości poznania kultury i historii miasta.

Podsumowując, Braunschweig to piękne miasto, które oferuje wiele możliwości zwiedzania, wypoczynku i kulturalnych doświadczeń. Jest to idealne miejsce dla osób zainteresowanych historią, kulturą, przemysłem i technologią, jak również dla tych, którzy chcą po prostu odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami i parkami.

 

Autobusy międzynarodowe z Braunschweigu: 

 
 

Braunschweig - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz