Aktualny przystanek Sindbad w Landshut to: 

  • HBF - Busbahnhof - stan.16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Landshut

Jeśli chcesz zwiedzić urokliwe miasto Landshut w Niemczech, podróżując autokarem, z pewnością będziesz miał niezapomniane przeżycia.

Podróż autokarem to wygodna i ekonomiczna opcja, która pozwoli Ci na relaks i podziwianie krajobrazów w trakcie drogi. Landshut to piękne miasto, położone na wschód od Monachium, i docieranie do niego autokarem jest bardzo proste. W Landshut znajduje się dworzec autobusowy, skąd można łatwo dostać się do centrum miasta.

Podczas jazdy autokarem będziesz miał okazję podziwiać malownicze krajobrazy i zabytkowe miasta, które mijasz po drodze. Landshut słynie z pięknych zabytków architektury, takich jak gotycki kościół św. Marcina, Ratusz Staromiejski oraz renesansowy zamek Trausnitz, który warto zobaczyć.

Podróżując autokarem, będziesz miał również okazję poznać nowych ludzi i przeżyć niesamowite przygody w trakcie podróży. Autokar to idealny środek transportu dla osób, które lubią poznawać nowych ludzi i cieszyć się towarzystwem podczas długiej drogi.

Jeśli szukasz sposobu na zwiedzenie Landshut w wygodny i ekonomiczny sposób, podróż autokarem to idealne rozwiązanie. Bezpieczna, wygodna i przyjemna podróż pozwoli Ci na poznanie pięknych zakątków Niemiec i pozwoli na odprężenie się przed rozpoczęciem zwiedzania Landshut.

 

Autobusy międzynarodowe z Landshut: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Landshut

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz