Aktualny przystanek Sindbad w Delmenhorts to: 

  • ZOB, Westerstr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Delmenhorst to niewielkie miasto w Dolnej Saksonii, w północnych Niemczech, położone zaledwie kilka kilometrów na południe od Bremerhaven. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru, Delmenhorst oferuje wiele atrakcji turystycznych.

Jednym z najważniejszych zabytków w Delmenhorst jest piękny zamek Delmenhorst, zbudowany w XIV wieku przez hrabiów Oldenburga. Obecnie w zamku mieści się muzeum, w którym można zobaczyć wiele cennych eksponatów związanych z historią miasta i regionu.

Innym interesującym miejscem w Delmenhorst jest Muzeum Wsi i Kultury Wiejskiej, które prezentuje wiele aspektów życia na wsi w Niemczech w czasach dawniejszych. Muzeum ma bogatą kolekcję tradycyjnych narzędzi rolniczych, sprzętu gospodarskiego oraz strojów ludowych.

Miasto jest również znane z pięknych parków i ogrodów, w tym Parku Kiesgrube i Parku Nordwolle, gdzie można odpocząć i cieszyć się spokojem oraz pięknymi krajobrazami. W pobliżu miasta znajduje się także Park Narodowy Dolina Wisły, który jest idealnym miejscem na piesze wycieczki i obserwację dzikiej przyrody.

Delmenhorst oferuje również wiele innych atrakcji turystycznych, takich jak piękne kościoły, liczne sklepy, kawiarnie i restauracje, gdzie można skosztować tradycyjnych niemieckich potraw.

Podsumowując, Delmenhorst to spokojne i urocze miasto z bogatą historią i kulturą, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknymi krajobrazami oraz wieloma atrakcjami turystycznymi.

 

Autobusy międzynarodowe z Delmenhorst: 

 
 

Delmenhorts - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz