Aktualny przystanek Sindbad w Hannover to: 

  • ZOB - Rundestrasse 12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Hannoveru

Hannover to miasto położone w północno-zachodniej części Niemiec, w Dolnej Saksonii. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Hannover:

  • Historia: Hannover to miasto z bogatą historią, którą można zobaczyć w zabytkowych budynkach, takich jak Nowy Ratusz czy Brama Królewska. W Hannoverze znajduje się także Muzeum Historii Miasta, w którym można poznać historię miasta od czasów średniowiecza do dzisiejszych dni.

  • Ogrody Herrenhausen: to piękne ogrody barokowe z XVIII wieku, z licznymi fontannami, rzeźbami i kaskadami. Ogrody są uważane za jedną z najważniejszych atrakcji turystycznych w Hannoverze i oferują wiele miejsc do relaksu i odpoczynku.

  • Kultura: Hannover to miasto o bogatym życiu kulturalnym, które oferuje wiele teatrów, muzeów i galerii sztuki. W Hannoverze znajduje się także Opera i Balet Królewski oraz Filharmonia im. Niedersächsische.

  • Wystawa Expo 2000: Hannover gościł w 2000 roku Wystawę Światową Expo, która przyciągnęła miliony turystów z całego świata. Tereny wystawy są nadal dostępne dla turystów i oferują wiele atrakcji, takich jak ogrody tematyczne czy interaktywne muzeum przemysłu.

  • Kuchnia: Hannover to miasto, które oferuje wiele pysznych dań kuchni niemieckiej, takich jak tradycyjne zrazy z kluskami, pierogi z mięsem i kapustą czy aromatyczny bimberek. W Hannoverze znajdują się także liczne restauracje serwujące dania z kuchni międzynarodowej.

Podsumowując, Hannover to miasto o bogatej historii, pięknych ogrodach, zróżnicowanej kulturze i doskonałej kuchni. Miasto oferuje wiele atrakcji dla turystów, którzy chcą poznać niemiecką kulturę i historię oraz cieszyć się pięknem przyrody.

 

Autobusy międzynarodowe z Hannoveru: 

HANNOVER - WARSZAWA PL
Bilety od  219 PLN,  49 EUR
HANNOVER - OPOLE PL
Bilety od  208 PLN,  47 EUR
 
 

Hannover - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz