Aktualny przystanek Sindbad w Norymberdze to: 

  • ZOB,Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str.ADCOM Center

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Norymbergii

Norymberga to piękne miasto w Niemczech, które oferuje wiele atrakcji turystycznych dla odwiedzających.

Pojechanie do Norymbergi autokarem może być korzystne z kilku powodów. Po pierwsze, podróżowanie autobusem jest wygodne i stosunkowo tanie. Autokary często oferują niższe ceny niż bilety lotnicze lub kolejowe, a jednocześnie umożliwiają pasażerom komfortową i relaksującą jazdę. Autobusy są również wyposażone w udogodnienia, takie jak bezpłatny dostęp do Wi-Fi i gniazdka elektryczne, co umożliwia podróżowanie w sposób przyjazny dla środowiska i z wykorzystaniem technologii.

Po drugie, podróżowanie autokarem do Norymbergi pozwala na podziwianie pięknych krajobrazów Niemiec w drodze do celu podróży. Norymberga i okolice oferują wiele malowniczych krajobrazów, które można podziwiać podczas jazdy autobusem.

Po trzecie, Norymberga jest znanym ośrodkiem turystycznym, oferującym wiele atrakcji dla zwiedzających. Warto odwiedzić Stare Miasto z pięknymi zabytkowymi budynkami, w tym zamkiem cesarskim, ratuszem i kościołem św. Wawrzyńca. W Norymberdze znajduje się również Muzeum Narodowe, Muzeum Sztuki i Kultury, Muzeum Transportu i wiele innych.

Po czwarte, Norymberga słynie z bogatej historii, zwłaszcza związaną z czasami III Rzeszy. Warto odwiedzić Muzeum Dokumentacyjne Centrum Nazistowskiego Partii Niemieckiej, gdzie można poznać historię i wpływ nazizmu na Niemcy i świat.

Podsumowując, podróżowanie do Norymbergi autokarem jest dobrym wyborem dla osób, które chcą odwiedzić piękne miasto, podziwiać malownicze krajobrazy Niemiec i poznać bogatą historię regionu.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Norymbergii: 

NORYMBERGA - WROCŁAW PL
Bilety od  208 PLN,  47 EUR
 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Norymberga

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz