Aktualny przystanek Sindbad w Bruhl to: 

  • Engeldorfer Str. 32

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bruhl to urocze miasteczko położone w zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia, niedaleko Kolonii i Bonn. Jest to popularny cel turystyczny ze względu na swoje liczne zabytki oraz malownicze krajobrazy.

Jednym z najważniejszych miejsc w Brühl jest Zamek Augustusburg, zbudowany w XVIII wieku dla elektora Kolonii, Klemensa Augusta Wittelsbacha. Zamek jest znany z pięknych wnętrz, które zachowały się w oryginalnym stylu barokowym, a także z ogrodów, które stanowią wspaniały przykład sztuki ogrodowej.

Innym znanym miejscem w Brühl jest Zamek Falkenlust, który znajduje się w pobliżu Zamku Augustusburg. Został zbudowany jako letnia rezydencja dla elektora Kolonii i jest uważany za jedno z najpiękniejszych przykładów architektury rokoko w Europie.

W Brühl znajduje się także Park Kulturowy, który składa się z dwóch ogrodów - Parku Augustusburg i Parku Falkenlust. Parki te są uważane za przykłady wyjątkowej sztuki ogrodowej i są wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

Miasto oferuje również wiele innych atrakcji turystycznych, takich jak Muzeum Maxa Ernsta, Muzeum Dwóch Kultur oraz liczne kościoły i budynki zabytkowe.

Bruhl to także popularny cel dla miłośników rowerów i pieszych, ponieważ znajduje się w urokliwym regionie doliny Renu. W okolicy miasta znajdują się piękne ścieżki rowerowe i szlaki turystyczne, które prowadzą przez malownicze krajobrazy i zaciszne wsie.

Podsumowując, Brühl to urocze miasto o bogatej historii i licznych atrakcjach turystycznych, które przyciągają turystów z całego świata.

 

Autobusy międzynarodowe z Bruhl: 

 

Bruhl - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz