Aktualny przystanek Sindbad w Narolu to: 

  • przystanek Rynek za Ratuszem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Narol - PKSy, autokary i busy

"Narol - urokliwe miasto na Roztoczu"

Narol to malownicze miasto położone na Roztoczu, w południowo-wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Otoczone przez lasy, pagórki i rzeki, Narol oferuje nie tylko piękne krajobrazy, ale również bogate życie kulturalne oraz liczne atrakcje turystyczne. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w otoczeniu przyrody oraz dla miłośników pieszych wycieczek i rowerowych wypraw.

Miasto założone zostało w XVI wieku przez starostę króla Zygmunta I Starego, Piotra Kmitę Sobieńskiego, a prawa miejskie otrzymało w 1585 roku. W ciągu swojej długiej historii Narol był ważnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym na pograniczu Polski z Rusią Koronną. Miasto przyciąga turystów z całego świata, pragnących poznać urok polskiego Roztocza oraz spędzić czas w otoczeniu pięknej przyrody.

Wśród zabytków Narola warto wymienić kościół pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, zbudowany w XVII wieku w stylu późnobarokowym, który stanowi ważny element architektury miasta. Warto także odwiedzić zachowane fragmenty murów obronnych z XVI wieku oraz zabytkowy ratusz miejski z XVIII wieku.

Narol może poszczycić się także aktywnym życiem kulturalnym, z licznymi imprezami i festiwalami. W mieście organizowane są koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy pokazy filmowe. Dni Narola, odbywające się corocznie, przyciągają licznych mieszkańców i turystów, którzy mogą uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, Narol oferuje liczne trasy rowerowe i piesze, prowadzące przez malownicze okolice miasta i tereny Roztocza. To raj dla turystów pragnących odkrywać piękno polskiej przyrody oraz cieszyć się spokojem i ciszą.

Narol to miasto, które łączy w sobie niepowtarzalny klimat Roztocza z bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym. Dzięki swoim atrakcjom turystycznym, pięknym krajobrazom oraz urokliwym zabytkom, Narol jest idealnym miejscem dla osób pragnących poznać niezwykłe oblicze Roztocza i spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu przyrody.

Połączenia międzynarodowe z Narolu: 

 
 

Przejazdy Sindbad z Narolu

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz