Aktualny przystanek Sindbad w Jastrzębiu Zdroju to: 

  • Dworzec PKS, ul. Arki Bożka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jastrzębie Zdrój - PKSy, autokary i busy

Jastrzębie-Zdrój - perła polskich uzdrowisk i oaza relaksu"

Jastrzębie-Zdrój to urokliwe i zielone miasto uzdrowiskowe, położone na południu Polski, w województwie śląskim. Znane z wyjątkowych walorów leczniczych, atrakcji turystycznych i bogactwa przyrody, przyciąga co roku liczne rzesze turystów, którzy pragną zregenerować siły, poprawić zdrowie i poznać ciekawe zakątki tego regionu. Oto niektóre z najważniejszych cech i atrakcji Jastrzębia-Zdroju:

  • Walory lecznicze Jastrzębie-Zdrój słynie z wyjątkowych walorów leczniczych, dzięki którym uzyskało status uzdrowiska w 1963 roku. Bogate złoża solanek i wód leczniczych o wysokim stężeniu jodu sprawiają, że miasto to jest idealnym miejscem dla osób cierpiących na schorzenia układu oddechowego, krążenia czy reumatyczne.

  • Park Zdrojowy Serce uzdrowiska stanowi malowniczy Park Zdrojowy, gdzie można spacerować wśród pięknych alejek i fontann, podziwiając bogactwo przyrody. W parku znajduje się również wiele obiektów historycznych, takich jak zabytkowy Dom Zdrojowy, czy Pałac Schoena, obecnie pełniący funkcję Sanatorium Uzdrowiskowego.

  • Termy Jastrzębie Nowoczesny kompleks basenowo-rekreacyjny Termy Jastrzębie to miejsce, gdzie turyści mogą zanurzyć się w relaksujących basenach z wodami leczniczymi, a także skorzystać z saun, jacuzzi czy profesjonalnych zabiegów wellness i spa.

  • Atrakcje turystyczne W Jastrzębiu-Zdroju i jego okolicach nie brakuje interesujących miejsc do zwiedzania. Warto odwiedzić Bór Stary – kompleks leśny z licznie występującymi zabytkami przyrodniczymi oraz Klasztor Kamedułów w Wysokiej, gdzie można podziwiać niezwykłą architekturę i piękno przyrody.

  • Aktywny wypoczynek Dla miłośników sportów i aktywnego wypoczynku Jastrzębie-Zdrój oferuje liczne ścieżki rowerowe i piesze, prowadzące przez malownicze tereny. W zimie, miasto to jest również doskonałą bazą wypadową dla narciarzy, którzy mogą korzystać z ośrodków narciarskich znajdujących się w Beskidach czy Tatrach.

Połączenia międzynarodowe z Jastrzębia Zdroju: 

 
 

Przejazdy Sindbad z Jastrzębia Zdroju

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz