Aktualny przystanek Sindbad w Nowym Sączu to: 

  • dworzec MDA, plac Dąbrowskiego

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nowy Sącz - PKSy, autokary i busy

"Nowy Sącz - miasto o bogatej historii i urokliwym krajobrazie na południu Polski"

Nowy Sącz to malownicze miasto położone w południowej Polsce, w województwie małopolskim. Otoczone przez góry, rzeki i lasy, Nowy Sącz oferuje nie tylko piękne krajobrazy, ale również bogate życie kulturalne oraz liczne atrakcje turystyczne. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w otoczeniu przyrody oraz dla miłośników pieszych wycieczek i rowerowych wypraw.

Miasto założone zostało w XIII wieku przez króla Bolesława Wstydliwego, a prawa miejskie otrzymało w 1292 roku. W ciągu swojej długiej historii Nowy Sącz był ważnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym na terenie Małopolski. Miasto przyciąga turystów z całego świata, pragnących poznać urok polskiego południa oraz spędzić czas w otoczeniu pięknych krajobrazów.

Wśród zabytków Nowego Sącza warto wymienić kościół pw. św. Małgorzaty, zbudowany w XIV wieku w stylu gotyckim, który stanowi ważny element architektury miasta. Warto także odwiedzić zabytkowy ratusz miejski z XV wieku oraz Sądecki Park Etnograficzny, który prezentuje budownictwo drewniane regionu oraz daje możliwość poznania tradycji i kultury lokalnej.

Nowy Sącz może poszczycić się także aktywnym życiem kulturalnym, z licznymi imprezami i festiwalami. W mieście organizowane są koncerty, wystawy, spektakle teatralne czy pokazy filmowe. Dni Nowego Sącza, odbywające się corocznie, przyciągają licznych mieszkańców i turystów, którzy mogą uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, Nowy Sącz oferuje liczne trasy rowerowe i piesze, prowadzące przez malownicze okolice miasta i tereny górskie. To raj dla turystów pragnących odkrywać piękno polskiej przyrody oraz cieszyć się spokojem i ciszą.

 

Połączenia międzynarodowe z Nowego Sącza: 

 

Przejazdy Sindbad z Nowego Sącza

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz