Aktualny przystanek Sindbad w Krośnie to: 

  • dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodow

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Krosno - PKSy, autokary i busy

"Krosno - Perła Podkarpacia o bogatej historii, atrakcjach turystycznych i pięknych krajobrazach"

Krosno, nazywane również Perłą Podkarpacia, to miasto o bogatej historii sięgającej aż XIV wieku. Położone u podnóża Karpat, Krosno oferuje liczne atrakcje turystyczne, zabytki oraz różnorodne imprezy kulturalne. Oto niektóre z najważniejszych cech i zabytków tego urokliwego miasta:

  • Stare Miasto Spacerując po Starym Mieście w Krośnie, warto odwiedzić rynek z zabytkowym ratuszem oraz piękne kamienice. Wąskie uliczki, brukowane place i historyczne budynki tworzą niepowtarzalną atmosferę dawnych czasów.

  • Katedra pw. Wniebowzięcia NMP Jednym z najważniejszych zabytków Krośnie jest Katedra pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Zbudowana w stylu gotyckim, z barokowym wystrojem wnętrza, katedra zachwyca swoją architekturą i wartościowymi elementami wystroju.

  • Muzeum Podkarpackie Krosno to także miejsce dla miłośników sztuki i historii. Muzeum Podkarpackie oferuje bogatą kolekcję dzieł sztuki oraz eksponatów związanych z historią regionu, a także stałą wystawę dotyczącą sztuki szklanej, która była niegdyś ważnym elementem gospodarki miasta.

  • Park Miejski Krosno oferuje również liczne tereny zielone, idealne na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. Park Miejski, z malowniczymi alejkami i miejscami do relaksu, to doskonała przestrzeń na odpoczynek od miejskiego zgiełku.

  • Okolice Krośnie Okolice miasta oferują malownicze krajobrazy i liczne szlaki turystyczne, zarówno dla pieszych, jak i rowerzystów. Warto wybrać się na wycieczkę, aby odkryć urokliwe zakątki Podkarpacia, które skrywają wiele atrakcji przyrodniczych i historycznych.

Zachęcamy do odwiedzenia Krośnie, gdzie każdy miłośnik historii, kultury i aktywnego wypoczynku znajdzie coś dla siebie. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem długich spacerów, czy cenisz sobie lokalne imprezy kulturalne, Krosno to miejsce, w którym z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

 

Połączenia międzynarodowe z Krosna: 

 

Przejazdy Sindbad z Krosna

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz