Aktualny przystanek Sindbad w Mrągowie to: 

  • przyst.autob.ul M.C.Skłodowskiej-przejazd kolejowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mrągowo - PKSy, autokary i busy

"Mrągowo - malownicze miasto na Mazurach"

Mrągowo to urokliwe miasto położone w samym sercu Mazur, na północnym wschodzie Polski, w województwie warmińsko-mazurskim. Otoczone przez jeziora i zielone lasy, Mrągowo oferuje nie tylko piękne krajobrazy, ale również bogate życie kulturalne oraz liczne atrakcje turystyczne. To idealne miejsce dla osób pragnących odpocząć w otoczeniu przyrody oraz dla miłośników żeglarstwa, wędkowania i pieszych wycieczek.

Miasto założone zostało w XIV wieku, a prawa miejskie otrzymało w 1460 roku. W ciągu swojej długiej historii Mrągowo było ważnym ośrodkiem handlowym i rzemieślniczym na Mazurach. Miasto przyciąga turystów z całego świata, pragnących poznać urok polskiej krainy tysiąca jezior.

Wśród zabytków Mrągowa warto wymienić kościół pw. św. Wojciecha, zbudowany w XVIII wieku w stylu neogotyckim. Warto także odwiedzić kompleks dawnych koszar wojskowych z XIX wieku oraz klasycystyczny ratusz miejski.

Mrągowo może poszczycić się także aktywnym życiem kulturalnym, z licznymi imprezami i festiwalami. Najbardziej znanym z nich jest Piknik Country, przyciągający miłośników muzyki country z całego świata. W mieście organizowane są także Dni Mrągowa, Festiwal Muzyki Organowej czy Festyn Mikołajkowy.

Dla miłośników aktywnego wypoczynku, Mrągowo oferuje liczne trasy rowerowe i piesze, prowadzące przez malownicze okolice miasta. Warto również wybrać się na wycieczkę wodną po Jeziorze Czos, które jest jednym z największych i najpiękniejszych jezior w okolicy. Jezioro to raj dla żeglarzy, wędkarzy oraz miłośników pływania i kąpieli słonecznych.

Mrągowo to miasto, które łączy w sobie niepowtarzalny klimat Mazur z bogatym dziedzictwem kulturowym i historycznym. Dzięki swoim atrakcjom turystycznym, pięknym jeziorem oraz urokliwym zabytkom, Mrągowo jest idealnym miejscem dla osób pragnących poznać niezwykłe oblicze Mazur i spędzić niezapomniane chwile w otoczeniu przyrody.

 

Połączenia międzynarodowe z Mrągowa: 

 

Przejazdy Sindbad z Mrągowa

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz