Aktualny przystanek Sindbad w Koszalinie to: 

  • Dw. PKP Pętla, stanowisko 09, ul. Armii Krajowej

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Koszalin - PKSy, autokary i busy

"Koszalin - urokliwe miasto na Pomorzu Zachodnim z bogatą historią i atrakcjami turystycznymi"

Koszalin, położony na Pomorzu Zachodnim, to miasto o bogatej historii sięgającej aż XI wieku. Znajdujące się niedaleko wybrzeża Bałtyku, Koszalin oferuje liczne atrakcje turystyczne, zabytki oraz różnorodne imprezy kulturalne i sportowe. Oto niektóre z najważniejszych cech i zabytków tego urokliwego miasta:

  • Stare Miasto Historyczne Stare Miasto w Koszalinie to miejsce pełne uroku, gdzie warto odwiedzić rynek z zabytkowym ratuszem oraz piękne kamienice. Spacerując wąskimi uliczkami, można podziwiać zabytkową architekturę miasta i poczuć atmosferę dawnych czasów.

  • Katedra pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny Wizytówką Koszalina jest katedra pw. Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny, pochodząca z XIV wieku. Gotycka budowla zachwyca swoim bogatym wystrojem wnętrza, a szczególnie warto zwrócić uwagę na barokowy ołtarz główny oraz cenne organy.

  • Park Miejski Koszalin oferuje również liczne tereny zielone, idealne na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto wybrać się do Parku Miejskiego, gdzie można odpocząć wśród drzew i roślinności oraz skorzystać z alejek spacerowych i miejsc do relaksu.

  • Muzeum w Koszalinie Dla miłośników historii i sztuki warto odwiedzić Muzeum w Koszalinie, które prezentuje bogatą kolekcję dzieł sztuki oraz eksponaty związane z historią miasta i regionu. W muzeum można również uczestniczyć w różnorodnych wystawach czasowych oraz wydarzeniach kulturalnych.

  • Imprezy kulturalne i sportowe Miasto obfituje w różnorodne imprezy kulturalne i sportowe, takie jak Dni Koszalina, Festiwal Filmowy czy koncerty i wystawy organizowane przez lokalne instytucje kultury. To doskonałe okazje, aby poznać lokalną kulturę, tradycje oraz twórczość artystyczną.

 

Połączenia międzynarodowe z Koszalina: 

 

Przejazdy Sindbad z Koszalina

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz