Aktualny przystanek Sindbad w Bielsko-Białej to: 

  • Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska 7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejazdy autokarowe do i z Bielska-Białej

Bielsko-Biała - perła Beskidów i dynamiczne miasto na południu Polski

Bielsko-Biała, położona na południu Polski u podnóża Beskidów, jest wyjątkowym miastem, które łączy w sobie urok górskiej przyrody i dynamiczną atmosferę miejską. To miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a piękne krajobrazy górskie z tętniącym życiem centrum miasta. Bielsko-Biała stanowi doskonałą bazę wypadową do odkrywania regionu, oferując atrakcje zarówno dla miłośników górskich wędrówek, jak i tych, którzy chcą poznać kulturę i historię tego obszaru.

Stare Miasto Bielska-Białej to serce miasta, gdzie warto zacząć zwiedzanie. Na Rynku zobaczyć można neogotycki Ratusz, okazały Kościół św. Mikołaja i piękne kamienice. Spacerując po Starym Mieście, warto także odwiedzić Białą Willę oraz Zamek Sułkowskich, którego początki sięgają XIV wieku. Obecnie w zamku mieści się Muzeum Miejskie z bogatą kolekcją dzieł sztuki, pamiątek historycznych i eksponatów związanych z przemysłem tekstylnym.

Bielsko-Biała to również miasto kultury i sztuki. Warto odwiedzić Bielskie Centrum Kultury, gdzie odbywają się liczne wystawy, koncerty, spektakle i wydarzenia kulturalne. W mieście znajduje się także Biała Fabryka, dawny kompleks fabryczny przekształcony w przestrzeń dla artystów i kreatywnych przedsiębiorców.

Miasto oferuje także mnóstwo atrakcji dla rodzin z dziećmi. W Parku Miniatur i Bajkolandii można podziwiać miniatury znanych zabytków z Polski i Europy, a także bajkowe postacie. Warto także wybrać się do Parku Szyndzielnia, gdzie znajdują się liczne ścieżki spacerowe i przyrodnicze, a także kolej linowa, która prowadzi na szczyt Szyndzielni - miejsce z przepięknym widokiem na panoramę Beskidów.

 

 
 

Kursy międzynarodowe z Bielska-Białej: 

 

Przejazdy autokarowe z Bielska-Białej

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz