Aktualny przystanek Sindbad w Kolbuszowej to: 

  • Dworzec Kolbuszowa, st.2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolbuszowa - PKSy, autokary i busy

"Kolbuszowa - małe miasto o bogatej historii i urokliwych zakątkach na Podkarpaciu"

Kolbuszowa to niewielkie, ale pełne uroku miasto położone na Podkarpaciu. Z bogatą historią sięgającą XIV wieku, Kolbuszowa może pochwalić się interesującymi zabytkami, tradycjami i spokojną atmosferą. Oto niektóre z najważniejszych atrakcji i cech tego urokliwego miasta:

  • Rynek i kamienice Centrum Kolbuszowej stanowi urokliwy rynek, na którym znajdują się zabytkowe kamienice oraz neogotycki ratusz. Spacerując po mieście, można poczuć atmosferę dawnych czasów i podziwiać architekturę budynków.

  • Kościół pw. św. Marcina Warto odwiedzić kościół pw. św. Marcina, który został wzniesiony w stylu neogotyckim. Wewnątrz znajduje się piękne wyposażenie, a szczególnie warto zwrócić uwagę na cenne organy.

  • Skansen w Kolbuszowej Jedną z głównych atrakcji miasta jest Skansen w Kolbuszowej, prezentujący zabytkowe budownictwo ludowe regionu. Zwiedzając skansen, można poznać tradycje i kulturę ludową Podkarpacia, obejrzeć dawne warsztaty rzemieślnicze oraz zobaczyć jak wyglądało życie na wsi w przeszłości.

  • Park Miejski Kolbuszowa oferuje również tereny zielone, idealne na spacery i wypoczynek na świeżym powietrzu. Warto wybrać się do Parku Miejskiego, gdzie można odpocząć wśród drzew i roślinności oraz skorzystać z alejek spacerowych i miejsc do relaksu.

  • Imprezy kulturalne Kolbuszowa obfituje w liczne imprezy kulturalne, takie jak Dni Kolbuszowej, Kolbuszowski Festiwal Filmowy czy koncerty i wystawy organizowane przez lokalne instytucje kultury. To doskonałe okazje, aby poznać lokalną kulturę, tradycje oraz twórczość artystyczną.

  • Okolice Kolbuszowej Okolice miasta oferują malownicze krajobrazy i liczne szlaki turystyczne, zarówno dla pieszych, jak i rowerzystów. Warto wybrać się na wycieczkę, aby odkryć urokliwe zakątki Podkarpacia, które skrywają wiele atrakcji przyrodniczych i historycznych.

 

Połączenia międzynarodowe z Kolbuszowej: 

 

Przejazdy Sindbad z Kolbuszowej

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz