Aktualny przystanek Sindbad w Jastrowiu to: 

  • Dworzec PKS, Mickiewicza 39

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Przejazdy autokarowe do i z Jastrowia

Jastrowie - urokliwe miasto nad jeziorem w Wielkopolsce

Jastrowie to malownicze miasto położone w północno-zachodniej części Polski, w województwie wielkopolskim. Liczy około 8 000 mieszkańców i jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, gospodarczym oraz turystycznym w kraju. Jastrowie może poszczycić się swoją bogatą historią, licznymi zabytkami i atrakcjami turystycznymi, które przyciągają podróżników z różnych zakątków Polski i świata.

Historia: Pierwsze wzmianki o Jastrowiu pochodzą z XIV wieku, kiedy to miasto zostało założone przez zakon krzyżacki. W 1451 roku Jastrowie otrzymał prawa miejskie, a w kolejnych wiekach był ważnym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym w Wielkopolsce. Po odzyskaniu niepodległości w 1918 roku, Jastrowie powrócił do Polski.

Atrakcje turystyczne: Jastrowie może poszczycić się licznymi zabytkami, które świadczą o jego długiej i bogatej historii. Jednym z nich jest Kościół pw. św. Bartłomieja, zbudowany w stylu gotyckim, który przyciąga turystów swoim pięknem. Warto również odwiedzić Rynek, gdzie można podziwiać urokliwe kamienice oraz Ratusz, będący siedzibą władz miasta.

Jastrowie szczyci się również malowniczym położeniem nad Jeziorem Jastrowskim, co sprawia, że miasto jest idealnym miejscem dla miłośników wodnych atrakcji, takich jak żeglarstwo, kajakarstwo czy wędkarstwo. W okolicy znajdują się także liczne ścieżki rowerowe oraz szlaki turystyczne.

Kultura i wydarzenia: Jastrowie oferuje różnorodną ofertę kulturalną. W ciągu roku organizowane są różne imprezy, takie jak Dni Jastrowia, koncerty plenerowe czy wystawy sztuki. W mieście znajdują się również kina, teatry oraz galerie sztuki, które oferują liczne wystawy, spektakle i koncerty.

Kursy międzynarodowe z Jastrowia: 

 

Przejazdy autokarowe z Jastrowia

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz