bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
19 września 2023

Czy mogę zapłacić za bilet Sindbad u kierowcy?

Czy mogę kupić bilet u kierowcy?

Dzisiaj rozwiejemy wątpliwości na temat płatności za bilety autokarowe Sindbad. Pisaliśmy już wiele na ten temat np. : jak płacić za bilety autokarowe.  Jednak wciąż dostajemy sporo pytań czy mogę zapłacić za bilet u kierowcy? Najprostsza odpowiedź brzmi tak ALE pod warunkiem że będą miejsca w autokarze. Warunek ten jest o tyle istotny, że po zmianach na liniach Sindbada coraz częściej zdarza się że w dniu wyjazdu brakuje wolnych miejsc. Zmiany w liniach polegają na tym, że kiedyś były osobne linie wyjeżdżające na Włochy, Hiszpanie i Anglię osobna na Niemcy i Beneluks, i jeszcze jedna linia na Niemcy północne. W tej chwili wszystkie linie jadą o jednej godzinie z Polski. 

 

Rezerwacja z wykupem u kierowcy

Jeszcze niedawno była opcja rezerwacji biletów z wykupem u kierowcy. Teraz już Sindbad wycofał się z tego typu rezerwacji. Trzeba wykupić bilet wcześniej aby zagwarantować sobie miejsce w autobusie. Kiedy kupić bilet już pisaliśmy w artykule: czy warto kupić bilet wcześniej?  Dla przypomnienia napiszemy tylko że warto kupić bilet co najmniej dzień wcześniej. 

Przypomnimy również opcje kupna biletu: 

  • w naszym biurze w Bydgoszczy
  • na naszej stronie www
  • przez telefon z płatnością przelewem, blikiem, przelewem na nr. telefonu, przez link do płatności

 

Przypominamy również że nadal przyjmujemy rezerwacje które gwarantują miejsce w autobusie oraz trzymają cenę z dnia rezerwacji jednak bilety te muszą być opłacone przed wyjazdem w jeden z wyżej wymienionych sposobów. 

bilet sindbad u kierowcy

 

 

 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad