bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
08 marca 2023

Czy bilety Sindbad trzeba kupować wcześniej?

Kiedy kupić bilet Sindbad?

Bilety Sindbad można kupić oczywiście z dowolnym wyprzedzeniem. O ile kursy na dany dzień są wprowadzone. Z reguły rozkłady jazdy są wprowadzane na ok. pół roku do przodu. Okres ten może się różnić w zależności o trasy czy świąt lub przerw wakacyjnych. Bilety na wakacje zazwyczaj są wprowadzane z dużym wyprzedzeniem. Tak samo bilety na święta Bożego Narodzenia można już kupować w październiku. Przerwa grudniowa jest o tyle specyficzna, że firma Sindbad od kilku lat wprowadza bilety promocyjne. Takie super ceny można upolować na przełomie października i listopada. Wystarczy śledzić naszego bloga aby nic nie przegapić. 

tanie bilety autokarowe

Czy wczesna rezerwacja biletów się opłaca?

W dzisiejszych czasach gdy większość firm naśladuje politykę cenową tanich linii lotniczych, trzeba przyznać że im szybciej tym lepiej. Trzeba jednak pamiętać że czasem plany się zmieniają i trzeba się liczyć ze zmianami. Na szczęście w Sindbadzie zmiana terminu podróży jest bezpłatna. Tutaj ważna uwaga! jeżeli cena biletu w czasie od zakupu do zmiany daty ulegnie zmianie będzie trzeba dopłacić różnicę ceny biletu. Jeżeli jednak nic się nie zmieni nie ma mowy o dopłatach. Sindbad jakiś czas temu wprowadził zmiany w ustalaniu cen o czy pisaliśmy w artykule: Sindbad ceny biletów dynamiczne. Tutaj wspomnimy tylko że cena biletu w dniu wyjazdu jest wyższa niż dzień przed wyjazdem ( z wyjątkiem kursów w soboty). Na razie dotyczy to relacji Polska - Niemcy jednak można przypuszczać że takie podejście do cen będzie poszerzane na pozostałe kierunki. 

Kiedy kupić najpóźniej bilet Sindbad? 

Tutaj nie ma jednej odpowiedzi dla wszystkich pasażerów. Nie ma ostatecznego terminu zakupu ponieważ jeżeli będą miejsca w autobusie to bilet można kupić nawet 15 min. przed odjazdem autokaru. Jest to jednak sporo ryzyko ponieważ w ostatnim czasie bardzo często zdarza się sytuacja gdy brakuje wolnych miejsc w dniu wyjazdu. Dlatego dla zdecydowanych proponujemy zakup z wyprzedzeniem około tygodnia lub rezerwacje. 

 

 

 

 

 

 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour