Domis-tour
 1. pl
 2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Bilety online do Danii

Bilety autokarowe do Danii są łatwo dostępne i można je kupić w wielu miejscach. Najłatwiej bilety kupić online lub w naszych punktach sprzedaży biletów autokarowych. Posiadamy setki połączeń autokarowych, tak że na pewno każdy wybierze coś z naszej oferty. Zakup biletów jest prosty i szybki. Wystarczy wybrać najlepsze połączenie i kupić bilet. Następnie udać się na przystanek i można ruszać w drogę. 

Ceny biletów autokarowych do Danii

Podróż autokarem do Danii jest często bardziej wygodna niż podróż samolotem. Bilety są również często tańsze. Wystarczy zadzwonić do naszego biura podróży a my chętnie doradzimy najlepsze połączenie. Telefon do biura Sindbad w Bydgoszczy to: 52 340 17 00. 

Sindbad ceny biletów do Danii są bardzo atrakcyjne. Zwłaszcza, że można kupić je online. Pamiętaj, by sprawdzić ceny biletów w różnych dniach tygodnia - w środku tygodnia są one dużo niższe niż w weekendy. 

 

Dlaczego warto jechać autokarem do Danii?

Dania to fascynujący kraj o unikalnej kulturze i różnorodnej scenerii. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Danię:

 • Kopenhaga: Stolica Danii jest pełna zabytków, od kolorowych domków na Nyhavn, przez małą syrenkę, po imponujący pałac Amalienborg. Nowoczesna architektura, tak jak biblioteka Black Diamond, również przyciąga turystów.

 • Hygge: Hygge to duńska koncepcja szczęścia poprzez uprawianie prostych przyjemności. Spędzanie czasu w kawiarniach, odwiedzanie przyjaciół, czytanie książki przy świetle świec - wszystko to jest częścią hygge, czego na pewno doświadczysz odwiedzając Danię.

 • Duńska kuchnia: Smørrebrød (kanapki z dużą ilością dodatków), duńskie hot dogi, lub tradycyjne danie z flądrą to tylko niektóre z dań, które powinno się spróbować podczas wizyty w Danii.

 • Design: Dania jest światowym liderem w dziedzinie designu. Znajdziesz tu wiele sklepów z produktami najwyższej jakości, w tym meble, ceramika, srebro, szkło i wiele innych.

 • Rowery: Dania, a szczególnie Kopenhaga, jest jednym z najbardziej przyjaznych dla rowerów miast na świecie. Rower to popularny środek transportu, a wynajem roweru to doskonały sposób na zwiedzanie miasta.

 • Zamki i pałace: Dania jest pełna zamków i pałaców, takich jak Kronborg (znany jako zamek Hamleta), Christiansborg, Rosenborg czy Egeskov.

 • Parki rozrywki: Dania jest domem dla najstarszego na świecie parku rozrywki - Tivoli Gardens w Kopenhadze, jak również dla oryginalnego parku Legoland w Billund.

 • Przyroda: Dania oferuje wiele naturalnych atrakcji, od piaszczystych plaż Jutlandii, przez malownicze wybrzeża Bornholmu, po piękne fiordy.

 • Wikingowie: Dania ma bogatą historię wikingów, której ślady można zobaczyć w muzeach i zabytkach, takich jak Narodowe Muzeum Danii czy Muzeum statków wikingów w Roskilde.

Dania jest krajem o różnorodnej kulturze i przyrodzie, z licznymi atrakcjami dla turystów. Bez względu na to, czy szukasz miejsca na relaks, kulturalne doświadczenia, przygody w naturze, czy zainteresowań historycznych, Dania na pewno ma coś dla Ciebie.

 

Lista miast obsługiwanych w Danii przez autokary:

 

Bilety autokarowe do Danii