Aktualny przystanek Sindbad w Rodby to: 

Terminal portowy 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rødby to małe miasteczko na południu Danii, które może nie jest znanym turystycznym miejscem, ale warto tam pojechać z kilku powodów:

  • Plaże: Rødby położone jest nad brzegiem Morza Bałtyckiego i oferuje wiele pięknych plaż, które są idealnym miejscem do relaksu i odpoczynku. Można tam korzystać z kąpieli, opalać się, czy spacerować po piasku.

  • Aktywny wypoczynek: W Rødby znajdują się liczne ścieżki rowerowe, które pozwalają na aktywny wypoczynek i zwiedzanie okolicy. Można też skorzystać z możliwości nurkowania, wędkowania, czy żeglowania.

  • Park wodny: Lalandia Aquadome to jeden z największych parków wodnych w Danii, który znajduje się w Rødby. To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, które chcą spędzić czas na zabawie w wodzie.

  • Naturama: To interaktywne muzeum przyrodnicze, które oferuje wiele ciekawych wystaw i prezentacji dotyczących fauny i flory. To idealne miejsce dla miłośników przyrody i zwierząt.

  • Legoland: Choć Legoland nie znajduje się bezpośrednio w Rødby, to jest ono zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od miasta. To jedna z największych atrakcji turystycznych w Danii, która przyciąga turystów z całego świata.

W sumie, Rødby oferuje wiele atrakcji dla turystów, takich jak piękne plaże, możliwość aktywnego wypoczynku, park wodny, muzeum przyrodnicze i Legoland w pobliżu.

 

Połączenia międzynarodowe z Kopenhagi znajdziesz na naszej stronie głównej. 

 

 
 

Bilety do Rodby

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz