;

Biuro biletymiedzynarodowe.com to oficjalny partner

firmy Z-Time. 

 

Wyposażenie autokarów Z-Time: 

 

Klimatyzacja

 

Rozkładane

Fotele

 

WC

 

Z-Time w liczbach: 

300 miast w Polsce i za granicą

2       kraje w ofercie

10   własnych autobusów

8      lat na rynku

Z-time / 7-time

Firma Z-Time

Firma przewozowa Z-Tima od niedawna 7-time. Jest to firma z doświadczeniem na rynku usług przewozowych. Posiadają własne autokary oklejone w biało - czarne pasy przez co często jest nazywana zebrą. Z-Time obsługuje trasy Polska-Ukraina-Polska a także trasy po samej Ukrainie. 

Autobusy Z-Time zazwyczaj wyposażone są w klimatyzację, wc oraz rozkładane fotele. Przewoźnik obsługuje ponad 300 miast z Polsce i Ukrainie. Dzięki temu każdy znajdzie tu swoje połączenie autokarowe. Zebra dojeżdża nawet do takich miast jak: Zaporoże, Uman, Krzywy-Róg czy Dniepr. 

Dzięki współpracy portalu biletymiedzynarodowe.com z Z-Time można u nas kupić bilety tego przewoźnika w najlepszych cenach. Umożliwiamy zakup biletów autokarowych już od 25 lat. Skorzystaj z naszego doświadczenia podczas planowania wyjazdu do Ukrainy. Przez to że mamy dostęp do wszystkich przewoźników na rynku możemy zaoferować najlepsze połączenie w najniższej cenie. Na naszej stronie kupisz bilety nie tylko Z-Time ale innych przewoźników. Zapraszamy również do zakupu biletów autokarowych w naszym biurze w Bydgoszczy

 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz