Szanowni Państwo,

Z przyjemnością przedstawiam ofertę współpracy przy sprzedaży biletów autokarowych dla agencji pracy. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu szeroką gamę połączeń krajowych i międzynarodowych, a także atrakcyjne ceny i korzystne warunki dla klientów.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w branży turystycznej, dlatego gwarantujemy wysoką jakość usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Współpracujemy z wieloma renomowanymi przewoźnikami, dzięki czemu jesteśmy w stanie zaoferować Państwu konkurencyjne ceny i bogatą ofertę tras.

Współpracujemy bezpośrednio z przewoźnikami co pozwala nam na uzyskanie najlepszych cen. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem takich przewoźników jak:

  • Sindbad
  • Eurobus
  • Ecolines
  • Flixbus

 

Specjalizujemy się również w sprzedaży biletów w Ukrainę. Posiadamy pełną ofertę przewoźników z Ukrainy do Polski. 

W ramach naszej oferty dla agencji pracy, proponujemy specjalne stawki i rabaty, które pozwalają na osiągnięcie znacznych zysków z naszej współpracy. Możemy udostępnić Państwu specjalny panel partnerski, który pozwoli na łatwe i szybkie dokonywanie rezerwacji, a także na monitorowanie sprzedaży i zarabianie na każdym sprzedanym bilecie. Bilety dostarczamy osobiście lub przez e-mail. 

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta jest atrakcyjna dla Państwa klientów, którzy szukają wygodnej i przystępnej cenowo formy transportu. Gwarantujemy wysoką jakość usług oraz profesjonalne podejście do każdego zlecenia. 

Zapraszamy do kontaktu pod nr tel. 523401700 lub mailowo na biuro@domis-tour.com

Współpraca z agencjami pracy. 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz