bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
22 lutego 2023

Skąd odjeżdża mój autobus międzynarodowy?

sindbad

Gdzie szukać autobusu międzynarodowego?

Pytanie wydaję się proste a jednak przysparza sporo problemów. Wybierając się w podróż zagraniczną najlepiej wszystko zaplanować wcześniej aby przed samą jazdą oszczędzić sobie stresów. A szukanie miejsca wsiadania do autobusu przed samym wyjazdem z pewnością nie należy do najprzyjemniejszych. 

W tym miejscu musimy przypomnieć, że spóźnienie się pasażera na autokar powoduje UTRATĘ BILETU bez możliwości rekompensaty. 

Na początku ważna informacja: miejsce wsiadania autobusu zawsze jest wpisane na bilecie! Nie należy szukać informacji w Internecie, starych rozkładach jazdy czy innych miejscach. Po pierwsze rozkłady jazdy się zmieniają tak samo jak przystanki międzynarodowe. Po drugie na bilecie zawsze jest najbardziej aktualna informacja na temat podróży międzynarodowych. 

przystanek Sindbad

 

W Sindbadzie aktualne miejsce odjazdu znajduje się obok nazwy miejscowości, jak na obrazku. W przypadku Bydgoszczy jest to dworzec autobusowy. Jednak co oznaczają stanowiska 12-15? Otóż dworzec w Bydgoszczy jest na tyle specyficzny, że stanowiska międzynarodowe to: 12, 13, 14 i 15. Są one usytuowane wzdłuż peronu więc autokary Sindbad podjeżdżają tak jak jest akurat miejsce. Nie jest to szczególnie duży obszar także nie da się przegapić swojego autobusu międzynarodowego. W przypadku dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu pod nr tel. 77 443 44 44. Pytania mogą się pojawić ponieważ nie wszystkie przystanki są na dworcach autobusowych. Zdarz się że Sindbad zatrzymuje się na: stacjach benzynowych, parkingach przy autostradach lub zatokach autobusowych. 

A co w przypadku zmiany miejsca wsiadania?

Jak już pisaliśmy wcześniej miejsca wsiadania czasem są zmieniane. Co zatem w przypadku gdy kupujemy bilet z dużym wyprzedzeniem i w międzyczasie miejsce wsiadania ulega zmianie? W takim wypadku to przewoźnik na obowiązek poinformowania nas o nowym przystanku międzynarodowym. Dlatego też podczas zakupu biletów międzynarodowych tak ważne jest aby podać nr telefonu lub adres e-mail. Pamiętajmy żeby dane te były prawidłowe. 

 

 

 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad