Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Domis-tour

Bezpieczne płatności on-line

07 lipca 2022

Sindbad i nadbagaż

Nadbagaż w autokarach Sindbad

O bagażu w autokarach Sindbada już zostało napisane chyba wszystko i wydaję się że nie może być żadnych niedomówień. Szczególnie że w regulaminie Sinbada jest wszystko dokładnie opisane - no ale kto chciałby przebrnąć przez ten cały regulamin. My również pisaliśmy już na ten temat w artykule: ile można zabrać bagażu w Sindbadzie. 

Pisaliśmy tam również o kwestii nadmiarowego bagażu i o cenach z tym związanych. Jednak dzisiejszy krótki wpis będzie mówił jak się ma teoria do praktyki. 

Jak się okazuje napisać można wszystko ale sytuacja wygląda zdecydowanie inaczej gdy stoimy przed autokarem z trzema walizkami a teoria nijak ma się do zachowania obsługi. Artykuł jest inspirowany opowieściami a także reklamacjami składanymi przez pasażerów. 

 

bilety autokarowe

Nadbagaż - płać i płacz? 

Pasażerowie którzy podróżują liniami międzynarodowymi regularnie mogą jak z rękawa sypać opowieściami o kwotach pobieranych przez załogi autokarów. Czy tak jest naprawdę czy to tylko opowieści? Jak zawsze prawda leży gdzieś po środku. 

Oczywiście kierowcy pobierają pieniądze za przewóz nadmiarowego bagażu i nie wszyscy znają na pamięć cenniki. Ale aby wszystko odbyło się jak należy osoba która pobiera opłatę MUSI wydać pokwitowanie. Bez pokwitowania nie należy uiszczać jakichkolwiek pieniędzy nikomu. Jeżeli już zdarzy się taka sytuacja że pokwitowanie nie zostanie wydane sytuacje należy niezwłocznie zgłosić na nr +48 77 443 44 44 lub napisać maila na: reklamacje@sindbad.pl. Należy pamiętać aby w treści maila podać nr biletu, relację wyjazdu, najlepiej nr autokaru oraz jak najwięcej szczegółów sytuacji. 

 

W razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.  

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour