Domis-tour
bilety autokarowe Sindbad
  1. pl
  2. uk

Sindbad bilety open - kupować czy nie?

Przez ponad 30 lat przewoźnicy autokarowi przyzwyczaili nas do tak zwanego biletu otwartego (OPEN). Co do zasady jest to bilet dwustronny opłacony z góry, jednak bez wyznaczonej daty powrotnej. Istotne zawsze było aby przy zakupie biletu autokarowego podać datę wyjazdu. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie bo nie trzeba się martwić o kupno biletu powrotnego za granicą. Jeżeli dodamy do tego atrakcyjną ceną względem biletu dwustronnego ale z wyznaczoną datą powrotu to robi się bilet idealny. Przez lata nic się w tej kwestii nie zmieniało aż Sindbad wprowadził dynamiczne ceny biletów. 

Bilety autobusowe dwustronne

Sindbad nadal oferuje bilety typu otwartego ze wszystkimi zaletami tego rozwiązania. Problemem może być jedynie cena takich biletów autobusowych. W chwili obecnej cena zależy mocno od dnia wyjazdu i tak się składa że wybierając bilet otwarty kupujemy go w najwyższej taryfie cenowej. O cenach pisaliśmy w artykule: ceny biletów dynamiczne. Należy pamiętać o tym, że nie ma opcji kupna biletu open w jedną stronę. 

bilety autobusowe

Sindbad bilety otwarte - podsumowanie

Odpowiadając na pytanie czy to się opłaca trzeba odpowiedzieć - to zależy. Jeżeli nie jesteśmy pewni co do daty powrotu ale nie chcemy się martwić załatwianiem formalności za granicą zdecydowanie tak. Do tego jeśli nasz powrót planujemy na weekend to również jest dobra opcja wyboru biletu autobusowego

Natomiast jeżeli wiemy mniej więcej w jaki dzień przypada nasz powrót wtedy polecamy kupno biletu dwustronnego z wybraną datą powrotu. 

Trzeba pamiętać że podaną datę na bilecie można zmienić do 24h przed odjazdem. Jeśli w nowym terminie bilet autobusowy będzie droższy trzeba liczyć się z dopłatą do nowej taryfy u obsługi autokaru

Bilety autokarowe Sindbad to jedna z najwygodniejszych form podróży po Europie. 

W razie pytań o bilet otwarty zostajemy do dyspozycji pod nr telefonu 52 340 17 00.   

Sindbad bilety open - czy to się opłaca?

26 maja 2022
bilety Sindbad
Domis-tour

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 tel. 52 340 17 00

nr konta 92 1140 2017 0000 4702 0274 8796

Tanie bilety autokarowe: