;

Biuro biletymiedzynarodowe.com to oficjalny partner

firmy Sindbad. 

 

Wyposażenie autokarów Sindbad: 

 

WI-FI

 

TV 

 

BAR

 

Ładowarki

 

Klimatyzacja

 

Rozkładane

Fotele

 

WC

 

Sindbad w liczbach: 

640  miast w Polsce i za granicą

22     kraje w ofercie

120   własnych autobusów

40      lat na rynku

Sindbad

Firma Sindbad

Firma przewozowa Sindbad z Opola – wygodne i bezpieczne podróże

Firma przewozowa Sindbad z Opola to jedna z wiodących firm transportowych w Polsce. Od ponad 40 lat oferuje swoim klientom wygodne, bezpieczne i komfortowe podróże międzynarodowe. Flota przewoźnika składa się z nowoczesnych i komfortowych autobusów, które spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i ekologii.

Usługi przewozowe Sindbad obejmują 22 kraje w Europie. Firma oferuje między innymi połączenia z Opola do takich miast jak Frankfurt nad Menem, Kolonia, Londyn Barcelona Rzym czy Berlin. Klienci mogą skorzystać z usług przewozowych do krajów Europy Zachodniej, takich jak Niemcy, Holandia, Belgia czy Francja.

Firma przewozowa Sindbad to nie tylko możliwość dotarcia do wielu miejsc, ale także gwarancja wygody i bezpieczeństwa podczas podróży. Autobusy przewoźnika są wyposażone w ergonomiczne siedzenia, klimatyzację, toaletę oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu. Dzięki temu klienci mogą spędzić czas w drodze w sposób komfortowy i przyjemny.

Bezpieczeństwo podczas podróży jest priorytetem firmy Sindbad. Wszyscy kierowcy posiadają odpowiednie uprawnienia i doświadczenie w prowadzeniu autobusów, a także przechodzą regularne szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Ponadto, wszystkie autobusy są regularnie serwisowane i poddawane kontroli technicznej, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas podróży.

Firma Sindbad dba również o komfort klientów podczas procesu rezerwacji biletów. Bilety można kupić na naszej stronie oraz w punkcie sprzedaży w Bydgoszczy. 

Podsumowując, firma przewozowa Sindbad z Opola to wybór dla osób, które cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo oraz jakość usług transportowych. Flota nowoczesnych i komfortowych autobusów, doświadczeni kierowcy oraz liczne połączenia w kraju i za granicą to tylko niektóre z atutów tej renomowanej firmy. Zapraszamy do skorzystania z usług Sindbad i dołączenia do grona zadowolonych klientów!

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz