Aktualny przystanek Sindbad w Wittlich to: 

  • Wengerohr Bahnhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Wittlich

Wittlich to urocze miasteczko położone w zachodniej części Niemiec, w dolinie rzeki Moselle. Jest to idealne miejsce na wypoczynek i zwiedzanie z powodu swojego malowniczego krajobrazu, licznych zabytków i tradycyjnych festiwali.

Jednym z najważniejszych zabytków w Wittlich jest gotycki kościół św. Marka, pochodzący z XIII wieku, który jest doskonałym przykładem architektury gotyckiej. Innymi zabytkami w mieście są m.in. ratusz z XVI wieku, pałac St. Paulin oraz liczne kamienice z XVIII i XIX wieku.

Wittlich to także doskonałe miejsce na wypoczynek w otoczeniu pięknej natury. W okolicy miasta znajduje się wiele malowniczych winnic, parków krajobrazowych i rezerwatów przyrody, idealnych na piesze wycieczki i wspinaczki.

Co więcej, Wittlich słynie z organizacji tradycyjnych festiwali, takich jak Wittlicher Säubrennerkirmes, który odbywa się co roku w sierpniu i przyciąga tysiące turystów z całego kraju. Podczas festiwalu można spróbować tradycyjnej kuchni niemieckiej, posłuchać muzyki na żywo i uczestniczyć w wielu innych atrakcjach.

Wittlich to również doskonałe miejsce na zakupy, z licznymi sklepami i butikami oferującymi odzież, biżuterię, rękodzieło i wiele innych. Warto odwiedzić targ w centrum miasta, gdzie można znaleźć wiele lokalnych produktów i smakołyków.

Podsumowując, Wittlich to urocze miasto, które warto odwiedzić podczas podróży autokarem, ze względu na swoje piękne zabytki, malownicze krajobrazy, tradycyjne festiwale, możliwości relaksu i zakupów.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Wittlich: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Wittlich

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz