Aktualny przystanek Sindbad w Wilhelmshaven to: 

  • Markt Str. 1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Wilhelmshaven

Wilhelmshaven to piękne miasto położone nad Morzem Północnym, na zachodzie Niemiec. Jest to popularne miejsce turystyczne ze względu na swoje piękne plaże, port, muzea i atrakcje turystyczne.

Jednym z najważniejszych zabytków w Wilhelmshaven jest Kanał Friedricha Wilhelma, który łączy miasto z rzeką Ems i umożliwia transport morski do pobliskich krajów. Kolejną atrakcją jest Muzeum Marynarki Wojennej, w którym można poznać historię niemieckiej marynarki wojennej oraz zobaczyć wiele eksponatów związanych z jej działalnością.

Wilhelmshaven to także doskonałe miejsce na wypoczynek i relaks. W mieście znajduje się piękna, piaszczysta plaża, na której można wypocząć i cieszyć się słońcem. W okolicy miasta znajduje się także wiele parków i terenów zielonych, idealnych na spacery i wycieczki rowerowe.

Miasto oferuje również wiele atrakcji dla dzieci, takich jak park linowy, parki rozrywki oraz muzeum nauki.

Wilhelmshaven to również doskonałe miejsce na zakupy, z licznymi sklepami i butikami oferującymi odzież, biżuterię, rękodzieło i wiele innych. Warto odwiedzić targ w centrum miasta, gdzie można znaleźć wiele lokalnych produktów i smakołyków.

Podsumowując, Wilhelmshaven to piękne miasto, które warto odwiedzić podczas podróży autokarem, ze względu na swoje piękne plaże, port, muzea i atrakcje turystyczne, a także możliwości relaksu, zakupów i atrakcji dla dzieci.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Wilhelmshaven: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Wilhelmshaven

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz