Aktualny przystanek Sindbad w Wiesbaden to: 

  • HBF, Salzbachstr.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Wiesbaden

Wiesbaden to urocze miasto położone w zachodniej części Niemiec, w pobliżu ujścia rzeki Men w Nadrenii-Palatynacie. Jest to popularne miejsce turystyczne ze względu na swoje piękne zabytki, parki, uzdrowiska i kulturalne atrakcje.

Jednym z najważniejszych zabytków Wiesbaden jest Stare Miasto, pełne pięknych budynków w stylu klasycystycznym i secesyjnym. Warto zwrócić uwagę na pałac książąt Nassau-Usingen, barokową Katedrę św. Ludwika oraz neogotycką Kościół Farny.

Wiesbaden to również idealne miejsce dla miłośników kultury. Miasto jest znane z wielu muzeów, takich jak Muzeum Narodowe Hesji, Muzeum Sztuki Współczesnej, Muzeum Regionalne i Muzeum Narodowe Renu i Mozeli. Wiesbaden słynie również z licznych festiwali, takich jak Festiwal Tańca i Teatru, Festiwal Filmowy goEast i Festiwal Skandynawski, który przyciąga miłośników kultury z całego świata.

Wiesbaden to również znane uzdrowisko, gdzie można odpocząć i zrelaksować się w licznych spa i centrach wellness. Miasto oferuje również wiele pięknych parków, takich jak Park Taunus, idealnych na relaks i rekreację.

Poza tym, Wiesbaden to dobre miejsce na zakupy, z licznymi sklepami i butikami oferującymi odzież, biżuterię, rękodzieło i wiele innych. Warto odwiedzić targ w centrum miasta, gdzie można znaleźć wiele lokalnych produktów i smakołyków.

Podsumowując, Wiesbaden to urocze miasto, które warto odwiedzić podczas podróży autokarem, ze względu na swoje piękne zabytki, muzea, uzdrowiska i parki, kulturalne atrakcje oraz możliwości relaksu i zakupów.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Wiesbaden: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Wiesbaden

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz