Aktualny przystanek Sindbad w Unna to: 

  • Hbf. - Busbahnhof Ostring

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Unna to urocze miasto położone w zachodniej części Niemiec, w regionie Nadrenia Północna-Westfalia. Miasto ma bogatą historię, piękne zabytki oraz wiele atrakcji turystycznych, które przyciągają co roku wielu turystów z całego świata. Podróżowanie autokarem do Unny to dobry wybór dla osób, które chcą odwiedzić to urokliwe miasto i cenią sobie wygodę oraz oszczędność czasu i pieniędzy.

Jednym z głównych punktów orientacyjnych w Unnie jest zamek Opherdicke, który pochodzi z XII wieku i stanowi piękny przykład średniowiecznej architektury. Kolejnym zabytkiem wartym zobaczenia jest zamek Cappenberg, położony w pięknych okolicach Unny, który obecnie jest muzeum i centrum kultury.

Miasto oferuje również wiele ciekawych muzeów, takich jak Muzeum Piwowarstwa i Piwnicy Cechowej, Muzeum Farmacji i Medycyny, a także Muzeum Zabytkowych Pojazdów. Poza tym, Unna słynie z licznych festiwali i imprez kulturalnych, w tym Festiwalu Filmów Niezależnych oraz Jarmarku Bożonarodzeniowego, który przyciąga co roku tysiące turystów z całego świata.

Miasto oferuje także wiele pięknych parków i ogrodów, idealnych na spacer i relaks, takich jak Park Kurpark czy ogród botaniczny w Arboretum.

Unna to również dobre miejsce na zakupy, z wieloma sklepami i butikami, a także lokalnymi rękodziełami i wyrobami rzemieślniczymi.

Podsumowując, Unna to piękne miasto, które warto odwiedzić podczas podróży autokarem, ze względu na swoje zabytki, muzea, okoliczne atrakcje oraz wygodę i oszczędność czasu i pieniędzy, jakie oferuje podróżowanie autokarem.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Unna: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Unna

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz