Aktualny przystanek Sindbad w Trier to: 

  • Fernbushaltestelle przy Kürenzer Str.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Trier

Trier to jedno z najpiękniejszych miast w Niemczech, położone w regionie Nadrenia-Palatynat, które oferuje turystom wiele atrakcji i zabytków do zwiedzania. Podróżowanie autokarem do Trier to dobry wybór dla osób, które chcą odwiedzić to piękne miasto, a jednocześnie cenią sobie wygodę i oszczędność czasu.

Podczas podróży autobusem, pasażerowie mogą podziwiać piękne krajobrazy regionu Nadrenia-Palatynat, które wyróżniają się swoją różnorodnością i malowniczością. Autobusy docierają również bezpośrednio do centrum miasta, co ułatwia dostęp do licznych atrakcji turystycznych.

Trier słynie z licznych zabytków z czasów rzymskich, w tym z monumentalnej Bramy Portowej, której powstanie datuje się na IV wiek n.e., a także z rzymskich łaźni publicznych, pozostałości forum i amfiteatru. Ponadto, w Trier znajduje się wiele pięknych kościołów i katedr, w tym Katedra Świętego Piotra, którą warto odwiedzić.

Miasto oferuje także wiele atrakcyjnych miejsc kulturalnych, takich jak muzea, galerie sztuki i teatry. W Trier znajduje się również wiele sklepów, restauracji i kawiarni, w których turyści mogą spróbować lokalnych specjałów i przysmaków.

Trier to także doskonałe miejsce na wycieczki w okolicę, np. do malowniczych dolin Mozel i Saary, które oferują wiele pięknych krajobrazów i zabytków.

Podsumowując, podróżowanie autokarem do Trier to dobry wybór dla osób, które chcą odwiedzić to piękne miasto i okoliczne atrakcje, a jednocześnie cenią sobie wygodę, oszczędność czasu i pieniędzy.

 
 

Autobusy międzynarodowe z Trier: 

 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Trier

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz