Aktualny przystanek Sindbad w Lorrach to: 

  • Busbf./Hbf., St. B - Fernbuslinien

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Lorrach

Lörrach to miasto położone w południowo-zachodniej części Niemiec, blisko granicy z Szwajcarią i Francją. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Lörrach:

  • Kultura i sztuka: Lörrach oferuje wiele ciekawych muzeów i galerii sztuki, takich jak Muzeum Wystaw Sztuki, Muzeum Miasta Lörrach i Muzeum Diebsturm. Wiele z nich prezentuje sztukę współczesną i sztukę związana z historią regionu.

  • Cudowna lokalizacja: Miasto leży na obrzeżach czarującego Schwarzwaldu, co sprawia, że Lörrach jest idealnym miejscem dla miłośników turystyki pieszej i rowerowej. Ponadto, miasto jest zaledwie kilka kilometrów od granicy ze Szwajcarią i Francją, co czyni go świetnym punktem wypadowym do tych krajów.

  • Festiwale i wydarzenia: W Lörrach organizowane są liczne festiwale i wydarzenia, takie jak Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej Lörrach, Jarmark Bożonarodzeniowy Lörrach i Międzynarodowe Targi Książki Lörrach.

  • Architektura: Lörrach ma wiele ciekawych budynków, takich jak Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny, który jest jednym z najważniejszych zabytków w mieście. W Lörrach znajdują się również liczne wille z początku XX wieku, które zachowały swój pierwotny styl.

  • Kuchnia regionalna: Lörrach i okolice słyną z wspaniałej kuchni regionalnej, w tym m.in. z maultaschen, rodzaju pierogów wypełnionych mięsem i szpinakiem. W mieście znajduje się wiele restauracji serwujących tradycyjne dania z regionu Badenii-Wirtembergii.

Podsumowując, Lörrach to urocze miasto o bogatej kulturze i sztuce, wspaniałej lokalizacji oraz licznych festiwaliach i wydarzeniach. Ciekawa architektura oraz kuchnia regionalna to tylko niektóre z powodów, dla których warto odwiedzić to miejsce.

 

Autobusy międzynarodowe z Lorrach: 

 
 

Przewozy autokarowe do Niemiec - Lorrach

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz