bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
24 października 2019

Jak zarezerwować miejsce w autobusie Sindbad?

Rezerwacja miejsca w autobusie Sindbad.

Kupując bilet Sindbad do jakiegokolwiek miasta w Europie na pewno wielokrotnie zastanawiasz się, które miejsce Tobie przypadnie. Podczas długiej podróży ma to istotne znaczenie. Dlatego wyjaśnimy co robić.

Większość przewoźników międzynarodowych w tym Sindbad nie  stosuje numeracji miejsc w swoich autokarach z jednej prostej przyczyny: prawie każdy autokar ma inny rozkład miejsc . Biorąc to pod uwagę nie wiemy czy miejsce numer 23 będzie pod oknem, czy od przejścia.

Sprawdź ceny biletów Sindbad!

Czy to oznacza, że w Sindbadzie nie ma rezerwacji?

Aby zwiększyć szansę na otrzymanie swojego ulubionego miejsca wystarczy podczas zakupu biletu autobusowego wypełnić pole "uwagi na wyjazd".  Pola pojawia się po zaznaczeniu boxa uwagi tak jak na zdjęciu poniżej:

 

                                                

 

Można również skontaktować się z biurem Sindbada w celu ustalenia miejsca. 

Trzeba pamiętać, że nie jest to rezerwacja konkretnego numeru miejsca. Możemy tu opisać nasze ulubione miejsce np. : z tyłu, z przodu, przy oknie lub od przejścia. Przy bilecie dwustronnym lub bilecie OPEN warto uwagi wpisać dwa razy, na wyjazd i na powrót.

 

 

 

bilety Sindbad

 

 

Jak zarezerwować miejsce w autokarze Sindbad po zakupie?

Jeżeli bilet jest już kupiony a zapomnieliśmy zapisać uwag lub przypomnieliśmy sobie o tym po czasie zostaje kontakt z infolinia Sindbad. Numer telefonu to 77 443 44 44. Można skontaktować się również z biurem wystawiającym bilet, tam na pewno obsługa pomoże z wyborem miejsca. 

 

Dwa miejsca  dla jednej osoby w Sindbadzie.

 

Jeśli chcesz zwiększyć komfort swojej podróży możesz, wykupić drugie miejsce dla siebie.  Wówczas także dobrze jest wpisać w polu "uwagi" dwa miejsca razem. Drugie miejsce kosztuje tyle samo co normalny bilet. 

W razie pytań zapraszamy do kontaktu z biurem Sindbad w Bydgoszczy.

Oczywiście wszystkie bilety autobusowe z Warszawy, Krakowa, Gdańska czy innych miast można kupić online na naszej stronie.

                                                                                    


 

 

 

 

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour