bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

jak zarezerwować mijesce w autobusie
16 marca 2022

Jak kupić tani bilet autokarowy?

 

Czy da się kupić tani bilet Sindbad przez telefon?

Istnieje bardzo dużo opcji kupna biletów autokarowych. Wszystkie mają swoje plusy i minusy, a każdy ma swój ulubiony sposób. Ale czy da się kupić bilet autokarowy

  • podczas jednej rozmowy telefonicznej 
  • bez wychodzenia z domu
  • bez drukowania biletu
  • bez stresów czy będą wolne miejsca
  • w najlepszej cenie
  • bez logowania się do systemów?

bilety autokarowe

Oczywiście można kupić bilet Sindbad przez Internet ale nie każdy sobie z tym radzi. W dzisiejszych czasach strony internetowe są tak tworzone aby były jak najbardziej przyjazne. Jednak systemy rezerwacyjne nie zawsze są tak łatwe w obsłudze. Nie wszyscy też lubią zakupy online. Na szczęcie mamy na to rozwiązanie. 

Zapraszamy również do naszego punktu stacjonarnego w Bydgoszczy, gdzie chętnie odpowiemy na wszystkie pytania związane z podróżą. Jednak nie wszyscy maja czas i ochotę na wycieczkę po bilet autokarowy. Dla takich osób jest oczywiście opcja rezerwacji biletu autokarowego z opcją opłacenia przed wyjazdem. Jednak jest to opcja dla osób z Bydgoszczy i okolic. 

Wybierając nasze biuro masz pewność wyboru z pełnej oferty połączeń autokarowych. Zapewniamy gwarancję najniższej ceny. Rezerwując bilet Sindbad przez telefon, masz pewność, że jesteś w dobrych rękach. Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy udzielą Ci szczegółowych informacji na temat oferty i ceny biletu autokarowego

Bilet autokarowy przez telefon - to proste!

Dla wszystkich którym nie pasuje żadna z powyższych opcji przedstawiamy nową usługę - bilet autokarowy przez telefon. Wystarczy zadzwonić do nas pod nr 52 340 17 00.  Ustalimy szczegóły wyjazdu tzn. trasę i daty przejazdu. My rezerwujemy bilet aby była pewność miejsca w autokarze i to już prawie wszystko. 

W ciągu kilki minut generujemy specjalny link do płatności który wysyłamy e-mailem lub przez sms. Po kliknięciu w link następuje przekierowanie do bramki płatności gdzie wystarczy opłacić podróż. Opcji płatności jest wiele miedzy innymi: przelew on-line, płatność kartą lub blikiem

 

bilet autokarowy

 

Link jest bezpieczny bo pochodzi od naszego partnera firmy rozliczeniowej Polcard (www.polcard.pl). Link służy do płatności tylko i wyłącznie raz na z góry ustaloną kwotę. 

Po otrzymaniu potwierdzenia zapłaty wystawiamy bilet Sindbad i wysyłamy go na e-mail, telefon lub bilet czeka u kierowcy autobusu. I to wszystko!

Życzymy udanej podróży!!!

Bilet Sindbad to gwarancja udanej podróży, w najniższej cenie. Oferta połączeń firmy Sindbad jest szeroka, także na pewno każdy znajdzie dogodne połączenie dla siebie. 

W razie pytań o połączenia autokarowe lub ceny biletów autokarowych zapraszamy pod nr tel. 52 340 17 00. 

 

                                                                                                     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad