Aktualny przystanek Sindbad w Heilbronn to: 

  • ZOB - Fernbusbahnhof - Bahnhofstrasse 41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Heilbronn

Heilbronn to miasto położone w południowo-zachodniej części Niemiec, w regionie Badenia-Wirtembergia. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Heilbronn:

  • Muzea i galerie - Heilbronn oferuje wiele różnych muzeów i galerii, w tym Muzeum Sztuki Współczesnej Kunsthalle oraz Muzeum Narodowe Badenii-Wirtembergii. W tych miejscach można zobaczyć wiele interesujących eksponatów, a także cieszyć się sztuką współczesną i klasyczną.

  • Piękne krajobrazy - Heilbronn znajduje się w pobliżu malowniczego Parku Krajobrazowego Stromberg-Heuchelberg, gdzie można spacerować, wędrować i cieszyć się pięknymi krajobrazami. W okolicy znajdują się również malownicze winnice i lasy.

  • Zamek Heilbronn - Zamek Heilbronn pochodzi z XIII wieku i jest jednym z najważniejszych zabytków miasta. Zamek oferuje wiele możliwości zwiedzania, w tym przepiękne ogrody i wieżę widokową, z której roztacza się wspaniały widok na miasto.

  • Wieża kościoła św. Jana - Wieża kościoła św. Jana to najwyższa wieża kościoła w Niemczech, mierząca ponad 151 metrów wysokości. Z wieży roztacza się wspaniały widok na miasto i okolicę.

  • Festiwale i imprezy - Heilbronn organizuje wiele różnych festiwali i imprez, w tym festiwal winny oraz festiwal kultury. To doskonała okazja, aby poznać kulturę i tradycje regionu.

W skrócie, Heilbronn to piękne miasto, które oferuje wiele atrakcji dla turystów z całego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem historii, sztuki, czy po prostu lubisz piękne krajobrazy i dobre jedzenie, Heilbronn na pewno Cię zachwyci.

 

Autobusy międzynarodowe z Heilbronn: 

 

Heilbronn - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz