Aktualny przystanek Sindbad w Hanau to: 

  • Hauptbahnhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Transport autokarem do i z Hanau

Hanau to urocze miasto położone na południu Niemiec, w regionie Hesji. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Hanau:

  • Historia: Hanau to miasto o bogatej historii, które było ważnym ośrodkiem rzemiosła i handlu w średniowieczu. W mieście można zobaczyć wiele zabytkowych budynków, takich jak katedra św. Marii, pałac Wilhelma, barokowy ratusz i wiele innych.

  • Kultura: Hanau to miasto, które zawsze odgrywało ważną rolę w życiu artystycznym i kulturalnym Niemiec. W mieście znajduje się wiele teatrów, muzeów i galerii sztuki, a także imprezy kulturalne i festiwale, takie jak Międzynarodowy Festiwal Muzyki Kameralnej.

  • Park Wilhelma Erlenbach: to piękny park o powierzchni 44 hektarów, położony w centrum Hanau. Park oferuje wiele atrakcji, takich jak labirynt, japoński ogród, mini-zoo i wiele innych.

  • Zamek Philippsruhe: to piękny zamek z XVIII wieku, położony nad brzegiem rzeki Main. Zamek był niegdyś rezydencją książąt Hesji-Kassel i obecnie jest muzeum z pięknymi zbiorami sztuki i mebli.

  • Gastronomia: Hanau to miasto, które oferuje wiele doskonałych restauracji i kawiarni, gdzie można spróbować tradycyjnych dań z Hesji, takich jak Grüne Soße czy Handkäse.

Podsumowując, Hanau to urocze miasto z bogatą historią, pięknymi parkami i ogrodami, ciekawymi muzeami i doskonałą kuchnią. Miasto oferuje wiele atrakcji dla turystów, którzy chcą poznać niemiecką kulturę i historię.

 

Autobusy międzynarodowe z Hanau: 

 

Hanau - busy i autobusy

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour