Aktualny przystanek Sindbad w Hagen to: 

  • Am Hauptbahnhof 11-15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Hagen to miasto w zachodniej części Niemiec, w kraju związkowym Nadrenia Północna-Westfalia. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Hagen:

  • Muzeum Otwartego Powietrza: to muzeum plenerowe poświęcone rzeźbie i sztuce w przestrzeni publicznej. Muzeum oferuje piękne trasy spacerowe i ekspozycje rzeźbiarskie na wolnym powietrzu, w tym dzieła takich artystów jak Henry Moore czy Auguste Rodin.

  • Teatr Hagen: to jedno z największych teatrów w Niemczech, z piękną architekturą i bogatym repertuarem. Teatr oferuje zarówno spektakle teatralne, jak i koncerty, opery i balety.

  • Park Narodowy Sauerland: to piękny park narodowy z pięknymi krajobrazami, górami, lasami i wodospadami. Park oferuje wiele tras turystycznych i rowerowych, a także możliwość wspinaczki i jazdy konnej.

  • Muzeum Folkloru i Techniki: to muzeum poświęcone historii i tradycji regionu Sauerland. Muzeum prezentuje bogatą kolekcję narzędzi rolniczych, sprzętu gospodarskiego i innych przedmiotów związanych z życiem wiejskim.

  • Zamek Hohenlimburg: to piękny zamek zbudowany w stylu gotyckim, zlokalizowany na wzgórzu w pobliżu miasta Hagen. Zamek pełni obecnie rolę muzeum, prezentując historię regionu i miasta.

W sumie, Hagen to miasto z bogatą historią i kulturą, oferujące wiele atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy i ciekawe muzea.

 

Autobusy międzynarodowe z Hagen: 

 

Hagen - busy i autobusy

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz