Aktualny przystanek Sindbad w Giessen to: 

  • Parkplatz, róg Licher Str./An der Automeile

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Giessen to urocze miasto w środkowych Niemczech, położone nad rzeką Lahn. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Giessen:

  • Uniwersytet Giessen: to jedna z najstarszych i najbardziej renomowanych uczelni w Niemczech. Uniwersytet ma ponad 400-letnią historię i jest znany ze swoich badań medycznych, biologicznych i fizycznych.

  • Muzeum Mathematikum: to jedno z największych muzeów matematycznych na świecie, z interaktywnymi wystawami, które pozwalają na eksperymentowanie i odkrywanie fascynujących zjawisk matematycznych.

  • Park Botaniczny: Giessen ma jeden z najpiękniejszych parków botanicznych w Niemczech, z bogatą kolekcją roślin z całego świata. Park oferuje także wiele atrakcji, takich jak kryty ogród tropikalny, ścieżka przyrodnicza i wiele innych.

  • Zamek Giessen: to piękny zamek zbudowany w stylu renesansowym, zlokalizowany w centrum miasta. Obecnie zamek pełni rolę muzeum, prezentując historię regionu i miasta.

  • Ratusz: Giessen ma piękny ratusz zbudowany w stylu barokowym, z pięknymi freskami i rzeźbami. Ratusz jest jednym z najważniejszych zabytków miasta i jest często odwiedzany przez turystów.

W sumie, Giessen to miasto z bogatą historią i kulturą, oferujące wiele atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy i ciekawe muzea.

 

 

Autobusy międzynarodowe z Giessen: 

 

Giessen - busy i autobusy

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour