Aktualny przystanek Sindbad w Fuldzie to: 

  • Hbf/ZOB, Am Bahnhof

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fulda to urocze miasto w środkowych Niemczech, położone w dolinie rzeki Fulda, u podnóża gór Rhön. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Fulda:

  • Katedra Fuldy: to jedna z najpiękniejszych katedr w Niemczech, z pięknymi witrażami, freskami i skarbami. Znajduje się tu także słynne sanktuarium św. Bonifacego, misjonarza i opata, który rozpoczął misję chrystianizacyjną w Niemczech.

  • Zamek Fulda: Zamek Fulda to piękny zamek zbudowany w stylu barokowym, z pięknym ogrodem i fontannami. Obecnie zamek pełni rolę muzeum i centrum kultury.

  • Ogród botaniczny: Fulda posiada jeden z największych i najpiękniejszych ogrodów botanicznych w Niemczech, z bogatą kolekcją roślin z całego świata.

  • Muzea: Fulda oferuje wiele muzeów, takich jak Muzeum Historyczne, Muzeum Starej Książki oraz Muzeum Św. Bonifacego, które prezentują bogatą historię miasta i regionu.

  • Festiwale: Fulda to miasto z bogatą kulturą i tradycjami, a corocznie odbywają się tu wiele festiwali i imprez, takich jak Festiwal Kultury, Kiermasz Bożonarodzeniowy czy Festiwal Św. Bonifacego.

W sumie, Fulda to urocze miasto z bogatą historią i kulturą, oferujące wiele atrakcji turystycznych, piękne krajobrazy i ciekawe muzea.

 

Autobusy międzynarodowe z Fuldy: 

 

Fulda - busy i autobusy

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour