Aktualny przystanek Sindbad w Fredrichshafen to: 

  • Bodensee-Airport - Przystanek autobusowy

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Friedrichshafen to urocze miasto położone nad jeziorem Bodeńskim, na południowym wschodzie Niemiec. Oto kilka powodów, dla których warto odwiedzić Friedrichshafen:

  • Jezioro Bodeńskie: Friedrichshafen to doskonałe miejsce do zwiedzania pięknych krajobrazów, szczególnie jeziora Bodeńskiego, jednego z największych i najpiękniejszych jezior w Europie. Można tu spędzić czas na plaży, wypływając łodzią na wodę, pływając kajakiem lub windsurfingiem.

  • Muzeum Zeppelin: Friedrichshafen to miejsce narodzin Zeppelinów, stąd też warto odwiedzić Muzeum Zeppelin, w którym można poznać historię tych wspaniałych maszyn latających. Muzeum ma bogatą kolekcję oryginalnych przedmiotów i eksponatów, w tym repliki pierwszego Zeppelina.

  • Friedrichshafen Harbour: to port w Friedrichshafen, z którego można wypłynąć na wycieczki po jeziorze Bodeńskim. W porcie znajduje się wiele restauracji, kawiarni i sklepów, co sprawia, że jest to przyjemne miejsce do spędzenia czasu.

  • Kultura i sztuka: Friedrichshafen oferuje wiele atrakcji kulturalnych, takich jak Katedra w Friedrichshafen, z piękną fasadą i wspaniałymi witrażami, oraz Muzeum Sztuki Graficznej (Grafische Sammlung), które zawiera bogatą kolekcję grafik i rysunków.

  • Lotnisko Friedrichshafen: dla miłośników lotnictwa warto odwiedzić lotnisko w Friedrichshafen, które oferuje wycieczki samolotem, a także imprezy i pokazy lotnicze.

W sumie, Friedrichshafen to urocze miasto z pięknym jeziorem Bodeńskim, oferujące wiele atrakcji turystycznych, bogatą kulturę i sztukę oraz miłe miejsce do odpoczynku i relaksu.

 

Autobusy międzynarodowe z Fredeichshafen: 

 

Fredrichshafen - busy i autobusy

  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
Domis-tour

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz

 

 

Strona zrobiona w kreatorze stron internetowych WebWave

Domis-tour