;

Biuro biletymiedzynarodowe.com to oficjalny partner

firmy Ecolines. 

 

Wyposażenie autokarów Ecolines: 

 

WI-FI

 

TV 

 

BAR

 

Ładowarki

 

Klimatyzacja

 

Rozkładane

Fotele

 

WC

 

Ecolines w liczbach: 

200  miast w Polsce i za granicą

21     kraje w ofercie

20      lat na rynku

Ecolines

Firma Ecolines

Ecolines oferuje szeroki zakres usług transportowych na terenie całej Europy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i nowoczesnej flocie pojazdów, Ecolines stał się jednym z najpopularniejszych przewoźników w Europie, cieszącym się zaufaniem wielu zadowolonych klientów.

Ecolines to firma, która stawia na jakość i bezpieczeństwo podróży. Autobusy firmy są wyposażone w najnowocześniejsze systemy, takie jak klimatyzację, toaletę, ogrzewanie, fotele rozkładane oraz system nagłośnienia i odtwarzania filmów. Kierowcy Ecolines to doświadczeni i profesjonalni specjaliści, którzy dbają o komfort i bezpieczeństwo pasażerów.

Firma oferuje szeroki zakres usług, dostosowanych do potrzeb klientów. W ofercie znajdują się m.in. przewozy międzynarodowe do wielu krajów europejskich, w tym do Niemiec, Holandii, Belgii, Czech, Słowacji, Ukrainy i wielu innych. 

ECOLINES to największy i najbardziej doświadczony operator międzynarodowych przewozów autobusowych w krajach nadbałtyckich, Europy i WNP, który codziennie oferuje komfortowe połączenia do 21 krajów i około 200 miast. Staliśmy się liderem na rynku dzięki temu, że znamy drogi po których jeździmy, a także rozumiemy, czego oczekują nasi pasażerowie.

 

Bilety firmy Ecolines są dostępne tylko w naszym punkcie stacjonarnym. Nie ma możliwości zakupu biletów Ecolines na naszej stronie www. Oferujemy zakup biletów przez telefon lub e-mail. Zapraszamy do kontaktu 52 340 17 00

Domis-tour
  1. pl
  2. uk
bilety autokarowe Sindbad
bilety miedzynarodowe
bilety międzynarodowe

Tanie bilety autokarowe:

Biuro Sindbad w Bydgoszczy

ul. Jagiellońska 58

85-097 Bydgoszcz